Carioca Teddy Markers per femije me Arush

667L

In stock

Kategoria:

CARIOCA TEDDY MARKERS

Carioca Teddy Markers per femije me Arush | Lapsa me ngjyra te Lengshem | Bojra ne forme Arushi

Markers | Dhurata Ideale per femijet tuaj !

Bojra brilante te nje prodhimi italian. Markers me nje kualitet te larte dhe teper argetues per femijet tuaj.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe dru.
Teper te lehta per tu perdorur nga femijet me moshe mbi nje vjec. Pershtaten lehtesisht me doren e tyre.


Bojra Carioca Baby | Ngjyra per femije.
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Boje mahnitese |

CARIOCA TEDDY MARKERS NE DYQAN TAXI

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese  te cilat ju mundesojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si Masha dhe Ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Njollat me keto bokra nuk jane me problem ato largohen lehtesisht me nje larje.

Carioca Baby | Ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
| Te prodhuara nga materiale te ricikluara |

TEDDY MARKERS PER FEMIJE 

CARIOCA TEDDY MARKERS

Specifikat | Ngjyra per femije | Carioca Teddy Markers 

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Lehtesisht te mprehte
Pako me 6 ngjyra | Bojra te ndritshme
Ngjyra brilante | Plot shkelqim
Carioca Teddy Markers te testuar dermatologjikisht


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Main Menu

Carioca Teddy Markers per femije me Arush