Apple iPad Pro | Tablet Apple | Wifi | Gri |

77,855L

In stock

Kategoria:

APPLE IPAD PRO

Apple iPad Pro | Tablet Apple ne shitje | Wifi | Gri | Bli online ne Dyqan Taxi

Gjithcka eshte e re.

Ridizajnuar dhe paketuar me teknologjine me te perparuar Apple.
Si nje kompjuter gjeni, me i vogel me praktik dhe me me shume funksione.
Mund ta marresh kudo.
Eshte aq shume inovativ sa mund ta levizesh ne cfaredo menyre qe deshironi. Me prekje, me laps apo me tastiere. Do t’ju bej te mendoni per ate qe eshte ne gjendje te bej.

Energji per ate cfare ju do te beni sot dhe cfare do te zbuloni te nesermen! 

Nje redaktues i zgjuar i videos. Nje cope magjike qelqi qe ben gjithcka qe ju nevojitet ne cdo menyre qe ta mbani. Eshte i thjeshte ne perdorim

Apple iPad inxhinier per performancen.

Luani lojera me intesitet grafik ose provoni aplikacionet me te fundit te realitetit.
Perdorni njekohesisht shume aplikacione. ekrani i lengshem Retina shkon nga skaji ne skaj. Ngjyra e vertete e jetes dhe teknologjia ProMotion bejne qe gjithcka te duket e mrekullueshme dhe e sigurte.
Vendoseni te gjithe ate fuqi per te punuar me ane te disa prekjeve rreshqitese. Punoni nje projekt krijues, skembeni mesazhe me nje mik,  kerkoni ne internet per frymezim dhe beni nje telefonate FaceTime.


iPad Pro 10.5 inch

Teper i shpejte.
Tablet e cila ofron energji te mjaftueshme.
Punoni ne planin tuaj te biznesit ndersa beni kerkime ne internet ndersa beni nje telefonate FaceTime me nje koleg ne te njejten kohe.
Eshte shume me i lehte sesa tingellon.

Gjithcka cfare ju deshironi!

Fletorja, kamera dhe cdo gje tjeter.

Dy kamera te shkelqyera qe ofrojne imazhe te mrekullueshme.
Kamerat e integruara te perparme dhe te pasme ju lejojne te xhironi foto te mrekullueshme dhe video kinematografike.
Mund te skanoni dokumente, te beni thirrje FaceTime.

Apple Pencil tani i pergjigjet prekjes suaj. Mund te ndryshoni shpejt faqet tuaja, ose te vazhdoni te lundroni ne boten virtuale pa nderprerje te rrjedhes. USB c jep nje lidhje me performance te larte me aksesoret e jashtem si  nje ekran i jashtem ose nje kamera.

iPad Pro ka 2 kamera te shkeqlyera te pajisura me Smart HDR. Nje aparat fotografik 12MP per foto mahnitese, video 4K skanim dokumentesh dhe pervoja te AR. Dhe nje aparat fotografik TrueDepth i persosur per selfie,portrete dhe facetime.

Apple iPad Pro 10.5inch

Apple Ipad pro Dyqan Online Tirana Albania

Specifikat

Kapaciteti: 64GB
Dimensionet: 250.6*174.1*6.1mm
Pesha: 469gr
Ekrani: 10.5inch
Kamera: 12MP
Selfie: 7MP
Video: 4K video recording
Sim Card: Nano-Sim
I pajisur me sensore
Apple iPad Pro me Sistem Operativ: iOS 12


| APPLE IPAD  ne shitje ne Dyqan Taxi |

Main Menu

Apple iPad Pro | Tablet Apple | Wifi | Gri |