Blackview A5 | Smartphone | RAM 1GB | ROM 8GB

7,464L

In stock

Kategoria:

BLACKVIEW A5

Blackview A5 | Smartphone | RAM 1GB | ROM 8GB | Blerje online | Dyqan Taxi

 Bukuria tashme vjen ne doren tuaj!

Blackview eshte nje veper e teknologjise se inovacionit.
Sido qe ju ta perdorni telefonin procesori siguron performance te shkelqyer.

smartphone blackview ne dyqan taxi

Smartphone teper praktik per tu mbajtur ne dore apo ne xhep.
Nje kornize qe pershtatet lehtesisht me duart tuaja.
Eshte zgjidhja me e mire per ata qe kerkojne stilin dhe performancen.
Ekrani 4.5 inch ju mund te shijoni performance te cilesise se larte.


BLACKVIEW A5
 1GB RAM

Blackview A5 Smartphone Dyqan Taxi shitje online

Per fotografi te mrekullueshme.
Cilesi e larte me detaje reale ne cdo foto.
Shkrepni selfie duke perdorur kameren e perparme.
Ruani cdo kujtim tuajin dhe mbajeni prane vetes ne cdo moment.

Bateri 2000mAh, ju mundeson perdorim te telefonit ne cdo cast te dites.
Konsumon me pak bateri per perdorim me afatgjate.

Nje eksperience me rezultate te shkelqyera, vetem me Smartphone Blackview.
| Aftesi me te zgjuara dhe me te shpejta | 

 

Specifikat   Blackview

Marka: Blackview
Model: 
A5
CPU: 
Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex A-7
Kamera: 5MP
Selfie: 2MP
RAM: 1GB
ROM: 8GB
Blackview A5 Sistemi operativ: Android 6.0 Marshmallow
Ekrani: 4.5inch
Dimensionet: 129.9*66*9.5mm
Pesha: 108gr
Bateria: 2000mAh


Blerje Online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online.

Main Menu

Blackview A5 | Smartphone | RAM 1GB | ROM 8GB