Android Box TX3 MAX Tanix | WiFi + Bluetooth

7,935L

In stock

Kategoria:

TANIX TX3 MAX ANDROID BOX

Android Box TaniX TX3 Max | Wifi + Bluetooth ne Dyqan Taxi

Tanix TX3 eshte nje android TV Box me performance te larte, e cila funksionon me sistemin me te fundit Android7.1. Kapaciteti i madh prej 2GB RAM dhe 16GB ROM siguron nje operim fleksibel te saj. Ju mund te shijoni fotografi me definicion te larte dhe te luani lojera te shkelqyera ne teatrin tuaj shtepiak.

android box tanix tx3 mini dyqan taxi

Karakteristika

Mbeshtet Rezolucionin 4K, gezoni imazhe me super cilesi dhe efekte vizuale marramendese me Android box Tanix Tx3.
H.265 deshifrim, Teknologjia kursen gjysmen e gjeresise se ekranit keshtu mund te tregoje detaje me te gjalla dhe me te pasura te fotografive.
2GB RAM dhe 16GB ROM, kapaciteti i madh ju lejon te shkarkoni me shume aplikacione dhe lojera  ne kutine tuaj televizive.
Procesori Amlogic S905W eshte miratuar per funksionimin e qete dhe fleksibel.
Sistemi me i fundit Android7.1 ju mund te shijoni cdo gje qe deshironi.
Mbeshtet versionin HDMI 2.0, i pershtatshem per trensmetimin e fotove, videove tuaja ne ekranin e TV.

Android TV Box WiFi & Bluetooth | Tanix TX3 Max

Android Box TaniX TX3 Max | Wifi + Bluetooth ne Dyqan Taxi

Specifikat 

Sistemi Operativ: Android7.1 with Alice UX
CPU: S905W up to 2.0 GHz, Quad core ARM Cortex-A53
GPU: Mali-450 penta-core, up to 750MHz+(DVFS)
RAM: 2GB/2GB DDR3
ROM: 16GB eMMC
WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
Tanix Tx3 Max me Bluetooth: 4.0
SPDIF: Coaxial (optical)

Instalimi

Lidhni TV me Kutine TV 4K Android duke perdorur kabllo HD.
Lidheni pershtatesin dhe 4K AndroidTV BOX me rryme elektrike.
Pasi te jete lidhur, drita LED ne kutine TaniX TX3 do te ndricoje.
Me pas me telekomanden dhe manualin brenda tij do te instalohet brenda pak minutash.


Blerje online ne Shqiperi Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Main Menu

Android Box TX3 MAX Tanix | WiFi + Bluetooth