Huawei P9 Lite | Smartphone | 3GB RAM | 16GB ROM

21,735L

In stock

Kategoria:

HUAWEI P9 LITE

Huawei P9 Lite – Black Smartphone | Blerje online ne Dyqan Taxi

Pasardhesi i suksesshem i P8 Lite, fsheh nje teknologji te avancuar ne trupin e tij te holle.

Nje gjenerate e re e pajisjeve smart

Huawei P9 Lite Shit Blerje Online

Dizajni impresionues krenohet me nje numer te larte te detajeve te sofistikuara dhe modelimit dinamik.
Nje pamje e perkryer harmonike qe me siguri do ju impresionoje.
Huawei P9 Lite ka nje trup elegant prej alumini dhe nje kornize prej magnezi.
Ekran 5.2inch me nje spekter te madh ngjyrash.
Me kameren e re 13MP SONY IMX214, Huawei ju mundeson te kapni fotot me te bukura qe keni imagjinuar ndonjehere. Smartphone qe do t’iu njoh vetem me nje te prekur.

Fitoni nje sistem sigurie qe mbron te dhenat tuaja dhe ju lejon vetem ju qe ta perdorni ate.

Ky telefon Huawei P9 Lite nuk njeh lodhje.
Bateri me kapacitet 3000mAh siguron mos t’iu lere kurre ne balte.
Jetegjatesia e baterise eshte permiresuar dukshem.

| E ardhmja nuk eshte me ne maje te gishtave tuaj, por ne doren tuaj | Huawei

huawei p9 lite ne dyqan taxi

Specifikat Smartphone Huawei

Marka: Huawei
Model:
P9 Lite 
CPU: 
Octa-Core 4x 2.1 GHz ARM Cortex-A53 + 4x 1.7 GHz ARM Cortex-A53
Kamera: 12MP
Selfie: 8MP
RAM: 3GB
ROM: 16GB
Ekrani: 5.2inch
Bateri: 3000mAh
Dual Sim
Sistem Operativ: Android7.1 Nougat with Emotion UI 5.0
Dimensionet: 147.2*72.9*7.


Jeni te interesuar per blerje online ? Bli online ne menyre te sigurt vetem ne Dyqan Taxi

Main Menu

Huawei P9 Lite | Smartphone | 3GB RAM | 16GB ROM