Blackview R6 | Smartphone | RAM 3GB | ROM 32GB

13,110L

In stock

Kategoria:

BLACKVIEW R6

Blackview R6 | Smartphone | Blerje online | Dyqan Taxi

Blackview R6, celulare me performance te larte

Sido qe ju ta perdorni telefonin procesori siguron performance te shkelqyer.

Dizajn i punuar me saktesi per perdorim sa me te lehte.

Rezistent ne te gjitha anet.
Arrini cdo gje vetem me nje dore.
Smartphone teper praktik per tu mbajtur ne dore apo ne xhep.
Nje kornize qe pershtatet lehtesisht me duart tuaja.
Eshte zgjidhja me e mire per ata qe kerkojne stilin dhe performancen.
Ekrani 5.5 inch ju mund te shijoni performance te cilesise se larte dhe ngjyra natyrale.

BLACKVIEW R6 DYQAN TAXI
Blackview R6
 | merrni fotografi te mrekullueshme me vizion te qarte dhe te mprehte.
Cilesi e larte me detaje reale ne cdo foto.
Shkrepni selfie duke perdorur kameren e perparme.
Ruani cdo kujtim tuajin dhe mbajeni prane vetes ne cdo moment.

Bateri e cila ju mundeson perdorim te telefonit ne cdo cast te dites.
Konsumon me pak bateri per perdorim me afatgjate. Karikohet per nje kohe te shkurter.

Nje eksperience me rezultate te shkelqyera, vetem me Blackview.
| Aftesi me te zgjuara dhe me te shpejta | 

Smartphone Blackview

smartphone blackview R6

Specifikat

Marka: Blackview
Dual Sim
CPU: 
Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A53
RAM: 3GB
ROM: 32GB
Blackview R6 celulare me Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow
Ekrani: 5.5inch
Kamera: 13MP LED Flash
Selfie: 5MP
Bateria: 3000mAh


Blackview Smartphone | Blerje online te sigurta vetem ne Dyqan Taxi 

Main Menu

Blackview R6 | Smartphone | RAM 3GB | ROM 32GB