Celulare L8star BM90 | Mini Celulare | Bluetooth

3,335L

In stock

Kategoria:

L8STAR BM90

Celulare L8star BM90 | Mini Celulare | Bluetooth | ne Dyqan Taxi, per blerje online te Sigurta !

Mini Telefon me madhesi te vogel dhe dizajn si Nokia 3310 New

Praktik dhe teper komod per tu perdorur.
Mund te jete nje zgjidhje e mire per udhetimet tuaja te gjata.
Mund ta perdorni gjithashtu si celulare rezerve ne makine, zyre apo shtepine tuaj.
Mjafton vetem nje dore per te mbajtur kete telefon dhe per te komanduar cdo program te Celular L8star BM90.

Nder telefonat celular me te lire me butona i cili ju vjen ne ndihme ne ato raste kur nuk mund te gjeni telefonin tuaj. Teper i thjeshte ne perdorim fale butonave tradicional qe ka.
Celulare i pajisur me Bluetooth dhe eshte teper i lehte ne perdorim.
Dizajni i tij siguron qe te pershtatet mire dhe te mos rreshqase nga dora.
Shume praktik per rutinen tone te perditshme. Dhe pse jo mund te gjej perdorim dhe si nje telefon pune. Mund te ruani te gjithe kontaktet e punes suaj ne te. Fale permasave te tij komode nuk do te duket sikur po perdorni 2 telefona dhe nuk do tju marr hapesire aspak.

Mini celulare me Bluetooth. Mbeshtet frekuencen GSM. Mund te perdoret si nje telefon i pavarur pa asnje lloj problemi. Ka nje altoparlant keshtu qe mund te perdoret si telefon normal ne momentin qe ju i vendosni nje karte SIM me madhesi te rregullt. Mund te kryeni telefonata, shkembeni mesazhe dhe shume veprime te tjera qe ky mini telefon disponon.

L8STAR BM90 Mini Telefon me Bluetooth

L8Star BM90 Celular Mini Dyqan Taxi

Mini telefoni i vogel i pajisur me kufje dhe Bluetooth. Mund te degjoni muzike ose te komunikoni me kufje nderkohe qe jeni duke u marr me dicka tjeter.  Mund te punoj dhe si nje MP3 Player per ju. Krijoni playlisten  tuaj te preferuar dhe me pas vetem shijoni ritmet e ndryshme muzikore. Eshte aq praktik sa ju do te mendoni se nuk e keni me vete.
Mbeshtet nje karte Nano Sim Single dhe nje Micro Sd Card.
Mund te perdoret si nje telefon i pavarur.

Mini Celular | L8star BM90 ne Dyqan Taxi

MP3/MP4 Music Play
Bluetooth Dialer
Kapaciteti: 500 kontakte dhe 100 mesazhe
Frekuenca: GSM 1900 / 1800 / 900 / 850
Memorja: 32+32M
Single Sim
Dimensionet: 62*24.5*12.5mm
Ekrani: 0.6inch
Rrjeti: 2G

KUJDES: Hiqni shiritin e verdhe ne bateri perpara se ta perdorni, ndryshe nuk mund te funksionoj.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te madhe tregtare Online  | Dyqan Taxi

Main Menu

Celulare L8star BM90 | Mini Celulare | Bluetooth