Huawei MediaPad T3 7 | Tablete Huawei

13,455L

In stock

Kategoria:

HUAWEI MEDIAPAD T3

Huawei MediaPad T3 | Tablet Huawei | Mund ta porosisni online ne Dyqan Taxi !

Me shume kenaqesi me  MediaPad T3 7

Tableta Huawei u lancua ne Prill te 2017. Ekrani VIVID, dizajnuar per komfort. Jep nje pervoje te bukurise vizuale me prekje.
Bota juaj do te duket dhe do te ndjehet drejt ne ekranin e saj te gjalle 7inch me rezolucion 1280*800px.

Nje bote plote ngjyra te gjalla qe do ju mahnise.

Me nje dizajn bezel ultra te ngushte 8.6mm vjen me prane jush Huawei Tablet.
Kjo pajisje e fuqishme do t’ju befasoje dhe do ngeleni te kenaqur me formen dhe funksionin e saj.
Tableta eshte me trashesi vetem 8.6mm dhe me peshe 250g ndihet si nje objekt nga e ardhmja. Eshte teper praktike per tu mbajtur ne dore per kohe te gjate ose akoma me me mire ju mund ta perdorni dhe me tastiere te cilen mund tja baskengjisni. Gjithashtu beni te mundur qendrimin e saj pa qene e nevojshme ta mbani ne duar.

Eshte e mundesuar nga nje procesor Quad-Core Qualcomm Snapdragon 425. Ajo vjen me 2GB RAM.  Huawei MediaPad T3 ekzekuton Android 7.0 dhe mundesohet nga nje bateri jo e levizshme prej 4800mAh.

Qendroni me prane miqve tuaj te zemres.

Sa i perket kamerave, ne kameren e pasme paketon 5MP. Ju mund te realizoni foto te ndryshme te ambjenteve dhe pamjeve qe shihni dhe ti ndani ato me miqte tuaj. Suporton nje kamera 2MP ne pjesen e perparme per selfie dhe per te komunikuar me te afermit tuaj ne videokamera.

Ekzekuton EMUI 5.1 bazuar ne android 7.0 dhe perfaqeson 16GB memorje te brendshme ROM. Huawei MediaPad T3 eshte nje tablete e vetme SIM (GSM) qe pranon nje karte  Mikro-SIM.

Ndjeni forcen dhe pamjen e trupit elegant te MediaPad T3 7.

Projektuar shkelqyeshem ne nje pjese te ngurte alumini. Ju mund te luani lojra te ndryshme me familjen tuaj pa u lodhur per ore te tera me rradhe.

Wireless 5G , shijoni nxitimin e nje perroi te te dhenave kudo qe jeni. Shkembeni informacion, mblidhni te dhena qe ju nevojiten per punen tuaj dhe cdo gje tjeter qe ju deshironi.

Tablet te cilen mund ta perdor e gjithe familja. Gjithmone duke qene gjithcka nen kontrollin tuaj.

Huawei MediaTab T3 7 | Tablet ne Dyqan Taxi 

MediaPad T3 7 Inch ne Dyqan Taxi Online

Specifikat

Rrjeti:2.4G
Wireless:5G
Dimensionet:179*103.7*8.6mm
Pesha:250g
Ekrani:7.0inch
Sistemi Operativ:Android 6.0 (Marshmallow); EMUI 4.1
CPU:Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7
ROM:8GB
RAM:1GB
Kamera:2MP
Selfie:2MP
Bateri:3100mAh


Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Main Menu

Huawei MediaPad T3 7 | Tablete Huawei