Samsung J3 Galaxy – i Perdorur | Grada A

13,800L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY J3

Smartphone Samsung Galaxy J3 2018 i Perdorur | Pasardhes i Galaxy j3 2016 Cmimi me i mire | Dyqantaxi

Smartphone ku stili ploteson funksionimin. Eshte ne gjendje pa gervishtje , funksional i gatshem per cdo lloj prove.

Pasardhesi i Samsung J3 2016. Permiresuar per nje performance me te mire dhe parametra me te sigurte.

Specifikimet e Ekranit

Ekrani i Smartphone Galaxy J3 perdor teknologjine  Amoled per te shfaqur te gjitha imazhet, lojerat, video etj. Ekrani 5inch propozon nje rezolute prej 720x1280px (HD). Ky Smartphone ka nje raport ekrani/madhesi prej 68%.

Specifikimet e Harduerit dhe performances

Telefoni Celular Galaxy J3 perdor nje procesor Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53 me shpejtesi oresh 1.4GHz.

Posedon RAM 2GB. Ju ne te vertet mund te perdorni 16 GB memorje per te mbledhur imazhe, kujtime, arkiva dhe muziken tuaj te preferuar. Ju mund ta zgjeroni memorjen e tij duke stuar nje memorje shtese permes pranise se SD SLOT Card.

Specifikimet e Kameras

Samsung J3 2018 eshte i pajisur me nje aparat fotografik te pasem 13MP. Nder karakteristikat e tjera te ketij smartphone kemi: fokusim automatik, fotografim te vahdueshem, stabilizim dixhital te imazhit etj.

Specifikimet e baterise

Bateria e Galaxy J3 eshte loji Li-Ion me nje fuqi maksimale prej 2400mAh.

Celular Samsung Galaxy J3 i Perdorur 2018
Pasardhesi i Samsung Galaxy j3 2016

Specifikat

Memorja : 16GB
RAM :  2GB
Procesori : Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Samsung Galaxy J3  Smartphone nga Samsung Android 7.0 (Nougat), 8.0 (Oreo), deri ne  Android 9.0 (Pie)
Rrjeti : 4G
Ekrani : 5.0 inch HD
Kamera: 13MP
Selfie:5MP
Bateria : 2400 mAh

samsung galaxy j3 2018 smartphone ne dyqan taxi


Galaxy J3 2018 Cmimi me i lire ne Dyqan Taxi Qendra me e madhe tregtare Online.

Main Menu

Samsung J3 Galaxy – i Perdorur | Grada A