Asus Smartphone | Zenfone ZE551 ML | Black

22,885L

In stock

Kategoria:

ASUS ZENFONE ZE551

Asus Smartphone | Zenfone ZE551 ML | Black | Celulare | Dyqan Taxi | Blerje Online

Nje ekran me shikim me te mire, ju con drejt nje pervoje te re.
Dizajn i thjeshte me ngjyra te gjalla | Finitura ne ngjyre te zeze bie ne sy.

Asus Zenfone Ze551 ne dyqan taxi

Smartphone qe nuk do e hiqni me nga dora!

Kamera per te regjistruar momentin ashtu si ju deshironi.
Kujtimet tuaja mbeten te gjalla, te ndritshme dhe te qarta me prekjen e nje butoni.

Procesori Quad Core ben qe gjithcka te kryhet pa probleme per te mbajtur ritmin e jetes suaj.
Nje fotografi nuk eshte thjeshte nje fotografi me Zenfone ZE551 ML.
Shkrepni foto pa fund ne cdo ambjent. Foto me nje kualitet te larte si diten edhe naten.

Bateri 3000mAh per cdo dite tuajen.
Smartphone qe nuk fle kurre. Prane jush ne cdo cast te dites cdohere qe do ju nevojitet.

 Asus Smartphone ZE551

Asus Zenfone Ze551 Dyqan Taxi Online Shop

Specifikat

Marka: Asus
Model: 
Zenfone ZE551 ML
Rrjeti: 
4G
CPU: 
Quad-core 1.8 GHz
Kamera: 13MP
Selfie: 5MP
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Ekrani: 5.5inch
Bateria: 3000mAh
Dual Sim
Smartphone Asus Zenfone me Sistem operativ: Android 5.0 (Lollipop), upgradable to 6.0 (Marshmallow)
Dimensione: 152.5 x 77.2 x 10.9mm
Pesha: 145gr


Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Main Menu

Asus Smartphone | Zenfone ZE551 ML | Black