Huawei Honor Bee 2 | Smartphone | Black

9,085L

In stock

Kategoria:

HUAWEI HONOR BEE 2

Huawei Honor Bee 2 | Smartphone | Black |  Blerje online ne Dyqan Taxi

Honor Bee2 eshte nje veper e shkelqyer e teknologjise se inovacionit.
Me nje dizajn luksoz te holle dhe te ngushte.
Smartphone i lemuar ne menyre perfekte nga te gjitha kendet per t’iu dhene nje kontroll te rehatshem.

huawei honor bee 2 ne dyqan taxi smartphone

Ekrani 4.5inch ju ofron pervojen e shikimit qe deshironi.
Imazhe mbreselenese dhe nje raport me te larte ekran / madhesi.

Huawei Smartphone eshte zgjidhja me e mire per ata qe kerkojne stilin dhe performancen.
Bateri e jashtezakonshme 2100mAh me nje cip per kursimin e energjise.

Kamera selfie me karakteristikat e fundit te fotografise.
Momentet tuaja tani mund te kapen me qarte dhe me te ndritshme.
Ju sjell nje eksperience fotografike me rezultate te shkelqyera.Tregojini te gjitheve fotot tuaja me te mira. Kapni foto me kameren kryesore 5MP  dhe kameren e perparme 2MP.

Kapni momentin menjehere dhe shpejt, fale perdorimit me nje dore.

Pershtasni ekranin per rehatine tuaj nese perdorni doren e djathte, doren e majte apo te dyja.

HONOR BEE 2 | SMART

Huawei Honor Bee 2 Dyqan Taxi

Specifikat Huawei Honor Bee 2

Marka: Huawei
CPU: 
Quad-Core 1.0 GHz Cortex-A53
Kamera: 5MP
Selfie: 2MP
RAM: 1GB
ROM: 8GB
Ekrani: 4.5inch
Bateri: 2100mAh
Dual Sim
Huawei me Sistem Operativ: Android 5.1 Lollipop with Emotion UI 3.1 Lite
Dimensionet: 134.2*66.7*9.9mm
Pesha: 150gr


Blerje online dhe te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Main Menu

Huawei Honor Bee 2 | Smartphone | Black