Blackview BV5000 | Smartphone | Black

13,685L

In stock

Kategoria:

BLACKVIEW BV5000

Blackview BV5000 | Smartphone | Blerje online | Dyqan Taxi

| Blackview BV5000 eshte celulare i se ardhmes. |

Sido qe ju ta perdorni telefonin procesori siguron performance te shkelqyer.

Dizajn i punuar me saktesi per perdorim sa me te lehte.

Rezistent ne te gjitha anet. Projektuar per te duruar cdo goditje.
Arrini cdo gje vetem me nje dore.
Smartphone teper praktik per tu mbajtur ne dore apo ne xhep.
Nje kornize qe pershtatet lehtesisht me duart tuaja.
Eshte zgjidhja me e mire per ata qe kerkojne stilin dhe performancen.
Ekrani 5.5 inch ju mund te shijoni performance te cilesise se larte dhe ngjyra natyrale.

BLACKVIEW BV5000 DYQAN TAXI SHQIPERI

Blackview BV5000
 | merrni fotografi te mrekullueshme me vizion te qarte dhe te mprehte.
Cilesi e larte me detaje reale ne cdo foto.
Shkrepni selfie duke perdorur kameren e perparme.
Ruani cdo kujtim tuajin dhe mbajeni prane vetes ne cdo moment.

Bateri e cila ju mundeson perdorim te telefonit ne cdo cast te dites.
Konsumon me pak bateri per perdorim me afatgjate. Karikohet per nje kohe te shkurter.

Nje eksperience me rezultate te shkelqyera, vetem me Blackview.
Aftesi me te zgjuara dhe me te shpejta!

Smartphone ne shitje ne Dyqan Taxi

blackview bv5000 ne dyqan taxi smartphone

Specifikat Blackview Smartphone

Dual Sim
CPU: 
Quad core 1.0 GHz CPU
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Blackview BV5000 celulare me Sistem Operativ: Android v5.1 Lollipop
Ekrani: 5.5inch
Kamera: 8MP Rear Camera, LED Flash
Selfie: 2MP
Bateria: 4780mAh


Blerje online me cmimet me konkuruese ne treg vetem ne Dyqan Taxi

Main Menu

Blackview BV5000 | Smartphone | Black