Smartphone Leagoo Alfa 4 | Black | 4GB ROM

6,314L

In stock

Kategoria:

LEAGOO ALFA 4

Smartphone Leagoo Alfa 4 | Bli online | Dyqan Taxi 

Trup i rrumbullakosur i pershtatshem me doren tuaj.
Dizajn inovativ do te terheqe vemendjen tuaj qe ne shikimin e pare.

| Bejeni jeten tuaj me te ndritshme, me te gjalle |

Ju lejon te perdorni 2 karta SIM.
Mos mbani dy telefona njekohesisht duke u kujdesur ti keni prane jush sa here levizni.
Kontaktet e punes dhe personale ne nje smartphone te vetem.

alfa 4 smartphone

ALFA 4 | Smartphone me ekran 4inch.
Futni ne brendesi te miliona ngjyrave.
Humbisni ne boten virtuale plot ngjyra,me prane natyrales.
Shtresa transparente e qendrueshme  mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate.

Kurre mos lejoni qe bateria e nje telefoni te nderprese argetimin.
Bateri me kapacitet te fuqishem e cila siguron performance te larte.
Celulari LeagooA4, mund te qendroje deri ne 375 ore ndezur.
Teknologjia e kursimit e cila perdor rruge te ndryshme te optimizimit te energjise.

Kamera e cila kap imazhe te hollesishme | Selfie 2MP

Gjithashtu perdoret dhe per selfiet.

Leagoo Alfa 4 Smartphone Bli online

Leagoo Alfa 4 Dyqan Taxi

Specifikat

Dual Sim
CPU:ARM Cortex-A7
RAM:512MB
ROM:4GB
Ekrani:4inch
Dimensionet:64*124*9.4mm
Bateria:1600mAh
Sistem Operativ: Android 4.4 KitKat

 


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Main Menu

Smartphone Leagoo Alfa 4 | Black | 4GB ROM