Alcatel 1066 Dual SIM – Celulare | Black

2,415L

In stock

Kategoria:

ALCATEL 1066

Alcatel 1066 | Celular al | Celulare ne shitje Online ne Dyqan Taxi

Nje nga telefonat me te lire klasike me butona.
I lehte per t’u perdorur me nje trup super kompakt dhe tastiere numerike tradicionale. Teper praktik, miqesor me xhepin dhe doren tuaj. Eshte telefon i mbushur me karakteristika te dobishme.
Ofron hapesire per dy karta. Ju mund te ruani kontaktet personale dhe ato te punes ne nje telefon.
Nuk eshte me e nevojshme te mbani 2 telefona dhe te jeni gjithmone te kujdesshem.

Kamera per te kapur aventurat tuaja.

Alcatel 1066 ka kamera e cila ju ndihmon te ruani pamjet qe deshironi te ngelen per nje kohe te gjate ne memorien tuaj.
Me kameren e pasme te integruar, nuk do te humbisni asnje moment. Gjithashtu ka aftesine per te regjistruar video.
Mbani kujtimet tuaja me te mira ne cdo cast prane vetes.

Celulare i pajisur me Bluetooth dhe eshte teper i lehte ne perdorim.
Dizajni i tij siguron qe te pershtatet mire dhe te mos rreshqase nga dora.
Shume praktik per rutinen tone te perditshme.

Alcatel ka nje ekran te qarte 1.8inch me ngjyra dhe ikona te vendosura ne menyre te thjeshte per orientim te lehte gjate perdorimit te telefonit. 

Nje radio e integruar FM ju lejon te degjoni stacionet tuaja te preferuara, dhe kur jeni jashte apo po udhetoni. Degjoni hitet e reja muzikore. Jeta e gjate e baterise ju jep mjaft kohe bisede, ndersa nje lidhes mikro USB lejon nje karikim te pershtatshem. Disponon oren me alarm, kalendarin dhe mbeshtet nje karte microSD deri ne 16GB.

Preferoni lehtesine e perdorimit, qendrueshmeri te gjate dhe kosto te ulet?
Atehere ju mund te merrni kete celular Alcatel me madhesi te pershtatshme per xhepat tuaj te vegjel dhe per t’u mbajtur rehat ne dore gjate perdorimit. Tastiere e rehatshme per te shkruajtur SMS. Krahasur me smartphone-t modern ky telefon ka butona qe ju mundesojne ta perdorni edhe pa patur nje manual, dhe e fundit por jo me pak e rendesishme ka nje bateri e cila zgjat per shume dite. Mund te quhet ndryshe nje telefon i cili gjendet prane jush ne cdo cast te dites.

Celulare Tradicional Alcatel 1066

Celular Al bania Dyqan Taxi ne shitje tirane

Specifikat Celular al | Celulare ne Shitje Online 

Dual Sim
Dimensionet:
108*45*13mm
Pesha:63g
Ekrani: 1.8inch
Bateria:Li-Ion 800 mAh
RAM:32MB
Karte Memorje:MicroSD 32GB


Blerje online te sigurta ne Qendren Tregatre me te madhe Online ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi !

Main Menu

Alcatel 1066 Dual SIM – Celulare | Black