Doogee Bl7000 | Smartphone | ROM 64GB | RAM 4GB

22,885L

In stock

Kategoria:

DOOGEE BL7000

Doogee Bl7000 | Black | Smartphone | Dyqan Taxi | Dyqan Online

Dizajn elegant me nje trup te rrumbullakosur dhe siperfaqe te pasme cilesore.
Ne pjesen e perparme ka nje ekran 5.5inch plot ngjyra te gjalla.
Kapaciteti i baterise ju lejon ta perdorni kete smartphone Doogee pa kufizime per nje kohe te gjate.
Ju ofron nje kamera te pasme qe mund te perdoret per te kapur castet me te bukura qe ju deshironi ti ktheni ne kujtime. Kapni imazhe te hollesishme, gjalleruese ose regjistroni video.

DOOGEE BL7000 ne dyqan taxi shitje online

DUAL SIM SMARTPHONE

Nuk deshironi te mbani 2 telefona ne te njejten kohe?
Nuk ka asnje problem, BL7000 ju jep mundesine te zgjidhni kete problem fale 2 vendeve per karta SIM.
Te dyja kartat funksionojne normalisht dhe ne te njejten kohe |
Tashme mund te keni kontaktet tuaja private dhe te punes, te gjitha se bashku ne nje telefon. Nje numer per punen dhe nje numer per familjen tuaj.
Nuk do te humbisni me asnjehere telefonatat nga puna apo nga familja

Dyqan Taxi Online Doogee Bl 7000

Specifikimet
Rrjeti:
4G
Dual Sim
Dimensionet: 76.0*156.0*11.0mm
Pesha:220g
Ekrani:5.5inch
Doogee Bl7000 me Sistem operativ:Android 7.0 Nougat
CPU: Octa-Core 4x 1.5 GHz ARM Cortex-A53+ 4x 1.0 GHz ARM Cortex-A53
RAM: 4GB
ROM: 64GB
Kamera:13+13MP Single-LED, panorama,HDR
Selfie:13MP
Bateria:7,060mAh


Blerje Online Doogee Smartphone ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Main Menu

Doogee Bl7000 | Smartphone | ROM 64GB | RAM 4GB