Android TV Stick X96s | Amlogic Box 2GB 16GB

6,774L

In stock

Kategoria:

MINI TV BOX STICK X96S ANDROID 

Android  TV Stick X96s | Stick Amlogic | Shkarko Programe | Online games  – Blerje online dhe te Sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Opsioni me i ri dhe i shpejte i Android  TV Stick . Ofron hapesire dhe liri , shkarko  programe pa u brengosur per mbarimin e hapesires . Merrni teatrin tuaj ne shtepi . Pasi kjo pajisje Smart te jete lidhur me wifi , televizori juaj nga nje pajisje e thjeshte kthehet ne nje smart Tv . Mund te shihni filmat e fundit , shfaqjet televizive . sportet etj . Degjoni muzike dhe gjithashtu  luani me mijera online games ne nje ekran te madh  pa probleme .

MINI TV STICK X96S

Mini Tv Box Android X96S DyqanTaxi blerje online ne shqiperi shkarko programe

X96 S TV STICK

Nje Mini Player per Monitorin apo televizorin tuaj | Vendose ne porten HDMI dhe direkt monitori apo tv juaj kthehet ne nje SMART TV

Suporton Android 8.1 dhe te gjitha aplikacionet qe ndodhen ne Playstore

Facebook Youtube Netflix Internet

 • GPU: Davlin MP2
 • Smart Tv Stick Wireless
 • Bluetooth: Yes
 • Video Output: HDMI 2.0
 • CPU: S905Y2 Quad Core cortex-A53
 •  OS: Android
 • Internal Storage: 16GB eMMC
 • Memory: 2 gb DDR4
 • GOOGLE Cast: No
 • Power: DC 5V,2A
 • System Upgrade: Yes
 • Smart  Tv Stick Weight: 0.3
 • IPTV: Yes
 • Max. Extended Capacity: TF Card Up To 32GB
 • Remote Control: Included

Blerje Online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Main Menu

Android TV Stick X96s | Amlogic Box 2GB 16GB