Kasetofon makine me ekran ne shitje | SOUJUN

5,049L

In stock

Kategoria:

KASETOFON MAKINE SOUJUN

Kasetofon Makine me Ekran ne shitje ne Dyqan Taxi | Soujun

Kasetofon per makine, kastefoni qe ju sjell muzike cilesore ne makinen tuaj. Ruan me besnikeri detajet e zerit pa i shtremberuar ato. Audio e paster relaksuese per udhetimet e gjata ne fundjavet. Bas me i plote dhe me i thelle, rritje ne cilesine e zerit, qartesi te instrumenteve dhe detaje te pasura. Regjistroni video me kujtimet me te mira ne makine dhe muziken e duhur ne sfond.

Rizbuloni muziken tuaj me kete MP3 Player ne nje tingull te vertete qe do te preke shpirtin tuaj. Radio FM thjesht shkoni ne stacionin qe doni te degjoni.
Porte Usb per te degjuar playlist-en tuaj te preferuar. MicroSd Card per te zgjeruar memorien pertej kufijve. Krijoni nje playlist me kenget e preferuara apo me kenget me IN te momentit. Jepini atmosferen qe meritoni udhetimeve me makine.

Kasetofon SUOJUN makine ne Shitje ne Dyqan Taxi

Kasetofon per makine mp5 dyqan Taxi

Specifikat

-Ekran LCD
-LED Light
-Porte per USB, Karte SD, dalje AUX dhe radio
-Nje kasetofon makine me ekran qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj.


Blerje Online ne Shqiperi te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Kasetofon makine me ekran ne shitje | SOUJUN