Kasetofon makine me ekran lcd 7 Inch ne shitje

8,039L

In stock

Kategoria:

KASETOFON MAKINE ME EKRAN DIXHITAL

Kasetofon per makine me Ekran Dixhital 7 INCH | Makina | MP3 MP4 MP5 Muzike | Dyqan Taxi

Kasetefoni qe ju sjelle muzike cilesore ne makinen tuaj

Kasetofon me ekran Universal Per Muzike Te bukur ne makina me Mp4 Mp5 Mp3

Music Mp3 MP4 player i cili ruan me besnikeri detajet e zerit pa i shtremberuar ato.
Porte Usb per te degjuar playlist-en tuaj te preferuar.
Shkarko muzike dhe transferoj ne usb -ne personale.

Krijoni vet ju playlist -en personale me muziken tuaj te preferuar dhe lereni te jete shoqeruesi juaj perfekt ne udhetimet me makine.
Bas me i plote dhe me i thelle, rritje ne cilesine e zerit, qartesi te instrumenteve dhe detaje te pasura. Rizbuloni muziken tuaj me kete shkarko muzike dhe degjoje ne nje tingull te vertete qe do te preke shpirtin tuaj.

KASETOFON ME EKRAN LCD

Radio FM thjesht shkoni ne stacionin qe doni te degjoni.
Rrotullim 360 grade dhe ne cdo levizje kanal i ri radiofonik qe do te thote muzike dhe lajmet me te reja per ju.
Informohuni cdo cast me te rejat me te fundit ne cdo fushe.

KASETOFON MAKINE ME EKRAN
Beni diferencen ne makinen tuaj

Kasetofoni me kamera parkimi mp4 mp5 mp3 video ne Dyqan Taxi

 VECORITE

MicroSd Card për të zgjeruar memorien pertej kufijve.
Imazhe, muzike, video pa fund, por jo vetem kaq.
Kasetofon per makine teper cilesore dhe i nje kualiteti te larte. | Makina ne shitje
Cdo gje qe ju deshironi tani mund ta beni tuajin lehtesisht.

Lidheni kasetofonin me pajisjen tuaj Smartphone me ane te Bluetooth jo vetem qe mund te degjoni muziken, video dhe cdo gje tjeter qe telefoni juaj disponon.

Telefon me bluetooth ne makine

DYQAN TAXI KASETOFON MAKINE NE SHITJE

PERDORNI KASETOFONIN PER TELEFONATA

Ju mund t’ju pergjigjeni lehtesisht thirrjeve ne telefonin tuaj pa qene e nevojshme te largoni duart nga timoni. Gjithashtu mund te kryeni thirje nga menuja e kasetofonit nepermjet Bluetooth-it. Duhet te jeni te lidhur me bluetooth. Kur jeni duke degjuar muzike ne kasetofon dhe keni thirrje ne telefon, kasetofoni do te kaloje automatikisht ne telefonate. TELEFONATA PA DUAR

KASETOFON ME EKRAN TOUCH SCREEN

kasetofon makine ne shitje ne Dyqan Taxi

Vetem me nje prekje mbi telefon dhe komunikoni lirshem me te afermit tuaj.
Lidhja Bluetooth operon ne distance te mjaftueshme per tju krijuar hapesire levizshmerie per ju. Vendosni telefoni ne nje mbajtese te kroskoti i makines Rrotulloheni telefonin 360grade dhe qendroni gjithmone ne lidhje me kete
Kasetofon Dixhital .

KASETOFON MAKINE ME EKRAN DIXHITAL 7 INCH

 

Kasetofon makine 7020 Me ekran Mp5 Mp4 MP3 per makina audio Kamera Dyqan Taxi

Specifikat e kasetofonit

Me ekran me madhesi 7” me touch screen
Lidhet me Bluetooth
Pranon audio MP3/WMA/WAV/FLAC/OGG/APE
Funksioni i mbylljes VGA.
Radio FM, lexues USB / SD
Suporton 7 gjuhe te ndryshme
Kasetofon per makine me ekran 7 inch dixhital
Altoparlant pa duar Bluetooth
Dimensionet: 100*78*62mm
Pranon video playback RM /RMVB /DVD(VOB) /VCD(DAT) /MP1 /MP2 /DIVX /XVID /MP4 /H263 /H264 /FLV /3GP /SWF /AVI /ASF/MJPEG
Lidhje pasqyre dhe fuqi 4x50W


Kasetofon per Makina me performance maksimale | Kasetofon Mp5


Kasetofon makine me Ekran USB Ne Shitje | Dyqan Taxi
Blej Online edhe ne Telefon per cdo produkt : 0682141111

Main Menu

Kasetofon makine me ekran lcd 7 Inch ne shitje