Smart Tv Box T95 S1 | 4K Smart Android Tv Box

6,325L9,085L (-39%)

In stock

Kategoria:

 Smart Tv box T95 S1 | 4K Android Tv Box | Smart Tv –  Blerje Online ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Eshte pajisja qe duhet te kete cdo familje . Zgjedhja e kutise me te mire televizive eshte shume e rendesishme njejte si lidhja . Kjo pajisje  eshte nje nga kutite me te famshme . Smart Android Tv Box e njohur per vecorite e saj si pamja cilesore , fushepamje e gjere dhe nje game e gjere kanalesh . Operon me sistemin android 7.1 . Fale kesaj aparature , Tv lidhet me pajisjen android dhe ju mund te shihni gjithcka qe dispononi ne smartphone-in tuaj .  
Eshte nje produkt me cmim te arsyeshem dhe  ofron nje performance te shkelqyer .

Specifikat Smart Android Tv Box

 • Model: T95 S1
 • Type: 4K Android Smart TV Box
 • System: Android v7.1.2 Nougat
 • CPU: Quad-Core Amlogic S905W 64 Bit Cortex A53 up to 2.0 GHz
 • GPU: Penta-Core Mali-450 up to 750MHz+
 • Smart  Android Tv Box definition: 4Kx2K SD/HD Max. 1920 x 1080 pixel
 • 3D: Hardware 3D graphics acceleration
 • RAM: 2Gb DDR3
 • ROM: 16Gb EMMC Flash
 • Extended Capacity: Micro SD/TF card (not included)
 • Smart Android Tv Box T95 Colour: Black

Main Menu

Smart Tv Box T95 S1 | 4K Smart Android Tv Box

6,325L9,085L (-39%)

Shtoje në shportë