WiFi Audio Transmetues for Smart TV

3,335L

In stock

Compare
Category:

TRANSMETUES ME BLUETOOTH

Bluetooth Audio Transmitter Adapter | Transmetues Muzike | Dyqan Taxi

Ju ofron nje eksperience te re. Eshte nje pajisje WiFi Audio Transmetues e kualitetit te larte. Perdoret ne vecanti per TV,PS4,XBOX etj. Mund te transferoje burime te ndryshme te zerit ne pajisje si PS4,XBOX,TV,VCD/DVD MP3 ne wireless dhe me pas e kalon ne kufje dhe altoparlant me funksionin Bluetooth .

Shtoni Opsionin Bluetooth ne TV apo Kompjuter

Transmetues Audio Muzike Dyqan Taxi Tirane Transmitter

Transmetues me bluetooth | Adapter

Instalim shume i thjeshte
  • Bluetooth: V4.0, support A2DP,AVRCP
  • Distanca WiFi: deri ne 10 m
  • Punon deri ne 8 ore
  • Transmetues me fish karikuesi USB
  • Tensioni: DC 5 V
  • Koha e karikimit: 2 Ore
Be the first to review “WiFi Audio Transmetues for Smart TV”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

WiFi Audio Transmetues for Smart TV