Carioca Acquarell | Lapsa me ngjyra per femije | 12 Cope

403L

In stock

Kategoria:

Carioca Acquarell | Colored Pencils | Lapsa me ngjyra per femije | Bojra | 12 cope | Dyqan Taxi |

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj | Lapsa Carioca Aquarell | 

Linja e re e lapsa 6 kendore | Me ngjyra te cilet nuk kane permbajtje nga druri i pemeve |
Ngjyra brilante | Prodhim italian | Cilesi e larte |
Bojrat mund te perdoren ne leter | karton | dru |
Teper i lehte per tu perdorur | Pershtatet lehtesisht me doren e femijeve tuaj |


Bojra Carioca Aquarell  |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije |
Madje pasi keni vizatuar me te mund te perdorni nje penel uji per ti kthyer pikturat tuaja ne vepra mahnitese.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre | Krijoni veprat personale te artit |
Maje plumb i qete | Ngjyrosje intesive |
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre | 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese | vizatoni kuklla | makina | lojra per femije | imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  | Lapsa  me ngjyra shkelqyese | Me nje cilesi te larte |
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre | Lapsa per femije |
Te prodhuara nga materiale te ricikluara | Ekologjik |

| Specifikat | Lapsa Druri me Ngjyre | Carioca  Acquarell | 12 cope | 

Lapsa 6 kendore | Te lehte per tu mprehur |
Pako me 12 ngjyra | Bojra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh |
Perdor penel uji | Kthe pikturat e tua ne vepra arti |

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer: | 0682141111 |

Main Menu

Carioca Acquarell | Lapsa me ngjyra per femije | 12 Cope