Stamp Markers- Carioca Stamperello | Lapsa te Lengshem

874L

In stock

Kategoria:

STAMP MARKERS PER FEMIJE

Stamp Markers | Carioca Stamperello | Lapsa te lengshem |

12 Markers Mahnites dhe nga ana tjeter 12 Stampues 

Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian me cilesi e larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dhe dru.
Teper i lehte per tu perdorur  dhe pershtatet lehtesisht me doren e femijeve tuaj.
Tani jo vetem pikturoni, por edhe stamponi figura te ndryshme se zemra, peshq, diell, yje, henen, buze etj.
markers stampues ne dyqan taxi carioca


Ngjyra Magjike Carioca Stamperello | 
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Stampim.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese ne te cilat ju mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije, dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  | Lapsa magjik te lengshem me ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
12 lapsa te lengshem per te shprehur imagjinaten tuaj dhe 12 Stampues per te fshire cdo detaje qe nuk ju pelqen. Te gjitha keto i mban vetem 1 markers dhe majen per te vizatuar nga nje ane dhe stampimin ne anen tjeter.

CARIOCA STAMPERELLO NE DYQAN TAXI

CARIOCA STAMPERELLO

Specifikat | Carioca Stamp Markers | Carioca Markers per femije 

12 Lapsa te mrekullueshem
12 Markers me Stamp
Pako me 12 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante | Plot shkelqim.
Dhurata ideale per femijet tuaj ne kete vit te ri shkollor!


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Main Menu

Stamp Markers- Carioca Stamperello | Lapsa te Lengshem