Carioca Acquarell Markers – Lapsa te lengshem

368L

In stock

Kategoria:

CARIOCA ACQUARELL MARKERS

 Markers Carioca Acquarell per femije | Lapsa te lengshem me ngjyra | Bojra Carioca |

Ngjyra brilante, prodhim italian me cilesi te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dru.
Teper i lehte per tu perdorur, por mbi te gjitha pershtaten lehtesisht me doren e femijeve tuaj.

bojra carioca acquarell


Bojra Carioca Acquarell  |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije

Madje pasi keni vizatuar me te mund te perdorni nje penel uji per ti kthyer pikturat tuaja ne vepra mahnitese.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre | Krijoni veprat personale te artit.
Maje teper e mprehte per nje ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat e femijeve mbi 3vjec.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  | Lapsa  me ngjyra shkelqyese te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre | Lapsa per femije.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara. Markers Ekologjik te cilet nuk e demtojne mjedisin.

CARIOCA ACQUARELL MARKERS PER FEMIJE

carioca acquarell

Specifikat | Markers Carioca Acquarell | 12 cope 

Lapsa te lengshem | Pa permbajtje Gluteni
Pako me 12 ngjyra | Bojra te ndritshme
Ngjyra brilante
Perdor penel uji | Kthe pikturat e tua ne vepra arti

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer: | 0682141111 |

Main Menu

Carioca Acquarell Markers – Lapsa te lengshem