Kukulla per Femije | Masha dhe Ariu | Lodra per femij

2,519L

In stock

Kategoria:

KUKULLA MASHA DHE ARIU

Kukulla per Femije | Masha dhe Ariu | Lodra | Kuklla per femij | Shopping Online Albania |

Kukulla per femije | Masha dhe Ariu | jane personazhe te nje filmi shume te dashur per femije.
Rivendosni skenat nga shfaqja televizive | Masha and the Bear | me kete set qe perfshin nje kukull Masha dhe Ariun.
Masha ka veshur veshjen e saj Roze.
Dhe nje buzeqeshje mahnitese ne fytyre dhe syte qe i shkelqejne nga lumturia.

Keto | kuklla per femij | prodhojne te njejten buzeqeshje te lumtur ne fytyrat e femijeve tuaj sic jane karikaturat.
Te bute | te pershtatshem te perdoren nga te vegjlit.
Femijet do te pelqejne te luajn e te krijojne skenat e tyre te preferuara me keto kuklla ne duart e tyre.

| Ariu  ka nevoje per perqafimet e femijeve tuaj | Kukulla per femije | 

I persosur si nje mik i shkelqyeshem per femijet tuaj.

Bejini te lumtur femijet tuaj, duke i surprizuar me keto kuklla per femij.
| Dhurata Perfekte per ta! |

KUKULLA PER FEMIJE

Lodrat jane bere nga nje material i sigurte dhe jo toksik.
Nje dhurate ideale per tifozet | Masha dhe Ariu | Kuklla per femij | te te gjithe moshave.
Mund te perdoret per femije te moshes nga | 0-6 vjec |

Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Qendra Tregtare me e madhe Online | Dyqan Taxi |
| Shopping Online Albania |

Main Menu

Vendmbajtëse

Kukulla per Femije | Masha dhe Ariu | Lodra per femij