Masha dhe Ariu | Masha and The Bear | Kukulla per Femije

1,599L

In stock

Kategoria:

ARIU DHE MASHA KUKULLA PER FEMIJE

Masha dhe Ariu | Masha e Orso | Masha and the Bear | Lodra, Kuklla per femij | Shopping Online Albania |

Kukulla per femije Masha dhe Orso  jane personazhe te nje filmi shume te dashur per femije.

Madha dhe Ariu eshte nje seri televizive e animuar ruse. E cila tashme vjen dhe nje personazhe “real” ne formen e Lodrave per femije. Mbeshtet tregimin popullor te femijeve me te njejtin emer. E gjithe historia perqendrohet ne aventuart e nje vajze te vogel te quajtur Masha. Dhe nje Ari i cili e mbron ate gjithmone nga katastrofat. Me episode te suksesshme dhe te preferuar shume nga femijet. Renditet nder serialet me te mira televizive per te vegjlit tuaj.

Masha dhe Ariu

Rivendosni skenat nga shfaqja televizive Masha and the Bear me kete set qe perfshin nje kukull Masha dhe Ariun. Shpenzoni ore te tera me rradhe duke veshtruar femijet tuaj sesi argetohen dhe buzeqeshin nga kenaqesia me keto kuklla te mahnitshme.
Lodrat jane bere me material te bute ne formen e karakterit, Masha nga seria e animuar “Masha dhe Ariu”.
Masha ka veshur veshjen e saj te preferuar te ngrohte.
Nje buzeqeshje mahnitese ne fytyre dhe syte qe i shkelqejne nga lumturia per aventuren e rradhes qe do te eksploroje. Ndersa Ariu eshte perhere ne gatishmeri per tu kujdesur per misionin e rradhes qe e pret.

Keto kuklla per femij Masha dhe Ariu prodhojne te njejten buzeqeshje te lumtur ne fytyrat e femijeve tuaj sic jane karikaturat e tyre.
Te bute, te pershtatshem te perdoren nga te vegjlit pa asnje lloj problemi.
Kukulla te testuara dermatologjikisht.
Femijet do te pelqejne te luajn e te krijojne skenat e tyre te preferuara me keto kuklla ne duart e tyre.

Ariu  ka nevoje per perqafimet e femijeve tuaj. Kukulla per femije | Masha e Orso |

I persosur si nje mik i shkelqyeshem per femijet tuaj.

KUKULLA MASHA DHE ARIU ORSO

Bejini te lumtur femijet tuaj, duke i surprizuar me keto kuklla per femij.
Dhurata Perfekte per ta!

Lodrat jane bere nga nje material i sigurte dhe jo toksik per femijet tuaj.
Nje dhurate ideale per tifozet e | Masha dhe Ariu | Kuklla per femij.
Mund te perdoret per femije te moshave te ndryshme, vecanerisht rekomandohet per femije nga mosha 0-6 vjec.

masha dhe ariu

Blerje online te sigurta ne Shqiperi, Qendra Tregtare me e madhe Online Dyqan Taxi!
Shopping Online Albania!

Main Menu

Masha dhe Ariu | Masha and The Bear | Kukulla per Femije