Ngjyra Neon per femije – Carioca Color

276L

In stock

Kategoria:

NGJYRA NEON CARIOCA

Carioca Neon Color, ngjyra te forta per femije | Lapsa te lengshem | Carioca Markers.

8 Lapsa Mahnites me ngjyra Neon

Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian me cilesi e larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dhe dru.
Teper te lehta per tu perdorur dhe pershtatet lehtesisht me doren e femijeve tuaj.
Keshillohet te perdoren nga femije mbi moshen 3 vjec.

markers carioca neon


Ngjyra Neon Carioca |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre duke krijuar gjithcka qe ju keni ne mendje.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat, femijet nuk do te duan te largohen prej tyre.
Lapsa me Ngjyre Neoni nuk kane arome shqetesuese kur ju vizatoni.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni. Tani nuk ka me asgje qe mund t’ju ndaloj.

Carioca Neon | Lapsa te lengshem me ngjyra shkelqyese neon dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
8 lapsa me ngjyra neon per ti dhene jete vizatimeve.

Markers Carioca Neon

| Specifikat | Carioca Neon Color | Carioca Markers neon per femije

8 Lapsa te mrekullueshem
Thahen shpejt dhe pa aroma shqetesuese
Pako me 8 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante | Plot shkelqim.
Dhurata ideale per femijet tuaj ne kete vit te ri shkollor!
carioca markers neon ngjyra per femije


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Kontaktoni ne numer: 0682141111

Main Menu

Ngjyra Neon per femije – Carioca Color