Best Gaming Keyboard | Superior Quality

2,749L

In stock

Kategoria:

SUPERIOR QUALITY GAMING KEYBOARD

Best Gaming Keyboard Pro For GTA San Andreas | Dyqan Taxi 

Keyboard e projektuar mire, mund ta ktheje punen tuaj ne kenaqesi. Tastiere qe ju lejon te shkruani me komoditet, me taste te bute dhe te qete. Poshte çdo butoni eshte nje mekanizem me stabilitet dhe saktesi ekstreme per perdorim afatgjate. Kompakte dhe e hijshme me ngjyre te zeze me shkelqim, kjo tastiere  do te duket e mrekullueshme ne tavolinen tuaj. Tastiera qe eshte fituese kur vjen puna te thjeshtesia dhe rehatia. Tastiere me shkrime me laser te cilat nuk mund te hiqen kollaj.

Pro Gaming Keyboard for GTA San Andreas 

Keyboard e cila zvogelon rrezikun e gabimeve dhe zhurma minimale gjate kohes qe ju luani. Koleget, pjestaret e familjes apo cdokush tjeter qe gjendet prane jush gjate kohes qe ju luani nuk do te shqetesohet. Taste me shkronja te punuara me laser te cilat nuk e humbasin identitetin e tyre me kalimin e kohes dhe pse perdorimi i saj do te

-Taste te rehatshem per t’u shtypur dhe produktivitet maksimal.
-Taste te projektuar ne menyre precize per loje sa me te shpejte.
-Dizajn Unik per te apasionuarit pas lojrave kompjuterike.
-Material i qendrueshme, kualitet superior.
-I qendrueshem ndaj levizjes dhe rreshqitjes.
Best Gaming Keyboard e projektuar per te qene i qendrueshem ndaj lengjeve. Dhe ne rastet me te kqija kur nje gote uje mund te derdhet mbi te, ju duhet vetem ta pastroni dhe gjithcka eshte ne rregull.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online 

Main Menu

Vendmbajtëse

Best Gaming Keyboard | Superior Quality