A4Tech Wireless Keyboard and Mouse | Desktop

3,094L

In stock

Kategoria:

SLIM MULTIMEDIA WIRELESS DESKTOP 6300F

A4Tech Wireless Keyboard and Mouse | Finger Free Themes ne Dyqan Taxi 

Tastiere e rehatshme me madhesi te plote dhe te lehte per t’u kryer. Mause pa kabllo rrisin lirine dhe ju mund te punoni te qete larg kompjuterit tuaj. Lidhje e perparuar pa kabllo 2.4GHz e fuqishme me distance deri ne 15 metra. Stabilizimi Channel Plug dhe marresi nano nuk ofron as vonesa as konflikte ne lidhje.

Jetagjatesia e baterise deri ne 12 muaj. Perdoreni me gjate ndermjet ndryshimeve te baterise me inxhinierine efeicente te energjise. Lehtesisht e perdorshme. 10 taste te pershtatshme te cilat ju kursejne kohe.

Struktura e tyre Ultra Slim Finger Keyboard zvogelon rrezikun e gabimeve dhe zhurma minimale gjate kohes qe ju punoni. Koleget, pjestaret e familjes apo cdokush tjeter qe gjendet prane jush gjate kohes qe ju punoni nuk do te shqetsohet. Taste me shkronja te punuara me laser te cilat nuk e humbasin identitetin e tyre me kalimin e kohes.

Tastiere e cila nuk ju lidh pas ekranit te kompjuterit. Ju mund te jeni prane njerezve tuaj te zemresd he nderkohe mund te vazhdoni punen tuaj. Nuk eshte me e nevojshme te qendroni perballe kompjuterit per te punuar. Ne nje distance 10 deri ne 15 metrash ju jeni te lire te levizni dhe te punoni.

Free A4Tech Wireless Keyboard and Mouse Themes 

a4tech wireless keyboard theme and mouse free

Specifikat

Modeli: 6300F
Modaliteti Power Saving
Operon ne distance 10 deri ne 15 metra
High Definiton
Dizajn Elegant
Frekuenca: 2.4GHz
Hotkeys 12 FN Hotkeys + 10 Multimedia Hotkeys
Bateria: 2 AAA Alkaline
Dimensionet: 454*153*29mm
Pesha: 590g

Cfare eshte tastiera me wireless ?

Tastiera wireless ,ashtu si edhe emri sugjeron, eshte nje tastiere qe funksionon pa lidhje me kabell. Ajo perdor nje menyre tjeter RF , frekuence Radio ose Bluetooth per tu lidhur me pajisjet, kompjuter, android, etj.  Tastierat me RF kane nevoje per nje porte USB per te vendosur RF Receiver. Pajisjet me Bluetooth nuk kane nevoje per porte usb pasi perdorin USB qe ka te integruar android ose pc, laptop, etj.

Nderkohe qe tastierat dhe mouse me kabell mbeshteten te lidhja me USB per ushqim per te funksionuar ato wireless kane nevoje per bateri. Njesoj si mouse edhe tastierat funksionojne me bateri Alkaline AA ose  AAA.

Tastierat | Finger Keyboard me vale ashtu si edhe ato qe lidhen me kabell me pajisjet e tjera funksionojne me te gjitha pajisjet e disponueshme.
Asnje problem nuk kane per te ndryshuar tastjeren e vjeteruar te kompjuterit tuaj me kete tastjere wireless.

Shume perdorues preferojne tastjerat me wireless per menyren se si funksionojne . Ato mund te lidhen me pajisjet e tjera edhe nga larg. Tastjerat normale me kabell kane varesi nga kablli i tyre qe maksimumi eshte 1m . Tastierat pa kabell mund te funksionojne edhe nga largesi deri 10m pa asnje problem.

Mouse Wireless

Ashtu si edhe tastjera , mouse lidhet me pajisjet e tjera me ane te receiver-it wireless .
Te dyja pajisjet perdorin te njejtin receiver. Mjafton vetem nje porte Usb e cila do te perdoret per te vendosur usb e cila kryen lidhjen e paketes tastiere+mouse me pajisjen tuaj.

Pyetje


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

A4Tech Wireless Keyboard and Mouse | Desktop