Tastiera per Desktop | SmartKey | Tastiera Shqip

1,725L

In stock

Kategoria:

TASTIERA PER KOMPJUTER

Tastiera per Desktop | Tastier SmartKey me USB Mouse | Samsung | Tastiere Shqip me maus

Tastier per Desktop me Dizajn kompakt.

Tastiera Smartkey e projektuar mjaft mire e cila mund ta ktheje punen tuaj ne kenaqesi. Kjo tastiere ju lejon te shkruani me komoditet, tastet e bute dhe te qete nuk ju shqetesojne aspak ju dhe personat e tjere ne te njejtin ambjent me ju.

Permban taste te plote dhe me nje madhesi te pershtatshme per gishtat tuaj. Te gjitha keto brenda nje dizajni efikas qe lejon hapesire ne desktopin tuaj.
Stil Klasik per thjeshtesi dhe Komoditet. Tastiera Shqip me usb maus pershtatet me se mire me hapesiren tuaj.

Baza e saj eshte metalike për të ofruar qendrueshmeri dhe siguri gjate perdorimit. Poshte cdo butoni eshte nje mekanizem me stabilitet per saktesi ekstreme per perdorim afatgjate. Punoni me kenaqesi dhe te qete me tastet e saj.
Tastiera mund të rregullohet ne pozicione te ndryshme ne menyre qe ju te pershateni sa me mire me te dhe te ndiheni komod gjate perdorimit.

Zvogeloni shperqendrimet me nje tastiere qe eshte krijuar per pervoje te qete & teper argetuese.

Kompakte dhe e hijshme me ngjyre te zeze me shkelqim. Tastiera Smartkey Shqip do te duket e mrekullueshme ne tavolinen tuaj te punes.
Tastier me Mous eshte fituese ndaj konkurrenteve te tjera te saj kur vjen puna te thjeshtesia dhe rehatia.
Shkronjat e tastieres i ka me shkrime me laser te cilat nuk mund të hiqen pavarsisht sesa ju e perdorni ate.

Mos u shqetesoni nese e derdhni kafene ne siperfaqe të tastierës suaj. Jo vetem qe duket e shkelqyeshme por eshte gjithashtu rezistente ndaj sperkatjeve | Tastiera SmartKey do t’iu befasoje! 
Ju dhuron me shumë shpejtesi dhe kabllot e shumta tashme i perkasin te shkuares.
Ambjenti juaj ne zyre, shtepi do te kete pamje me komode dhe jo te lodhshme per syte.

Tastier Smartkey Me Mouse | Shqip | Tastiera Samsung

Tastiere me kabell mouse kompjuteri Dyqan Taxi

Specifikat 

Hotkeys: Jo
Character: Gdhendje me Laser
Rezistent ndaj sperkatjeve: Po
Dimensionet: 459*165*25mm
Pesha: 640g
Gjatesia e Kabllit: 150cm
Hardware Connectivity: USB | PS2
Tastiera me System Requirements: Windows XP, Vista  7, 8, 8.1, 10
Mouse me Kabell

Për të shkruar shkronjat ë dhe ç në tastiere
Per ‘ë’ mban shtypur Alt dhe shtyp numrin 137 |  për (Ë) e madhe Alt dhe numrin 211 |  për ‘ç’ e vogël mban të shtypur Alt dhe shtyp numrin 135  | për ‘Ç’e madhe e mban dhe të shtypur Alt dhe numrin 128.


Porosit Online dhe paguaj ne dorezim te porosise.
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Main Menu

Tastiera per Desktop | SmartKey | Tastiera Shqip