Big Mouse Pad with Wireless Charger | Xuenair

2,634L

In stock

Kategoria:

BIG MOUSE PAD & WIRELESS CHARGER 

Big Mouse Pad | Best Gaming Keyboard ne Dyqan Taxi 

Thjeshte vendosni telefonin tuaj drejtperdrejt ne jastekun e karikimit pa kabllo dhe telefoni juaj do te filloj te ngarkohet. I rehtashem dhe i pershtatshem sidomos per personat qe telefoni ju duhet ne cdo moment afer gjate kohes qe punojne ne kompjuter. Tani nuk ka me nevoje per kabllo te ngaterrueshem neper kembet tuaja qe telefoni juaj te marr energji. Punoni ne kompjuter dhe nderkohe karikoni telefonin tuaj prane jush. Eshte projektuar me nje dizajn klasik i cili pershtatet lehtesisht me ambjentin tuaj te zyres apo te dhomes ku ju punoni.

best big gaming wireless charger keyboard mouse pad

Karakteristika

-Mbulese Lekure PU me cilesi te larte te dyanshme, te qendrueshme dhe te parreshqitshme.

-Kombinim kreativ i karikimit pa kabllo dhe siperfqae e madhe e mouse pad.

-Ju lejon te ngarkoni telefonin tuaj pa kabllo nderkohe qe jeni duke punuar dhe telefoni ju nevojitet prane.

-Mbrojtje e shumefishte per te ofruar siguri dhe shpejtesi pa e demtuar pajisjen.

Best Big Gaming Keyboard Mouse Pad

best gaming mouse pad keyboard big

Specifikat

Materiali: Lekure me cilesi te larte PU
Madhesia: 26.5*19.5cm
Protokolli i perputhshmerise: QI-BPP 5W
Fuqia: 10W
Tensioni: 9V / 1.6A
Funksioni i mbrojtjes nga mbingarkese e rrymes, tensioni dhe mbrojtje nga qarku i shkurter.
Temperatura e punes 0 deri ne 35°C
Perputhet me: iPhone XS Max / XR / XS / X / 8 Plus / Samsung Galaxy Note 9 / S9 + / S8 / S8+ / S7 / S7 Edge / S6 / S6 Edge dhe te gjithe telefonat qe mbeshtesin karikimin pa kabell.


Blerje online ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Vendmbajtëse

Big Mouse Pad with Wireless Charger | Xuenair