Mechanical Keyboard | Gaming Led Keyboards

5,164L

In stock

Kategoria:

MECHANICAL KEYBOARD AULA F2088

Mechanical Keyboard Best for gaming | LED & Simple ne Dyqan Taxi 

Dizajn i persosur ergonometrik per te punuar dhe lujatur me mire. Model i holle ne ngjyre te zeze ofron nje pervoje te larte perdorimi. Cilesia e produktit ka qene gjithmone kerkese konstante.

simple best gaming keyboard for gaming

Dizajn i tastieres me drita LED.
Pika e dyfishte e modalitetit per kontrollin dhe Multimedia.
Modaliteti i Drites. Treguesi i pulles ndizet, shtypni butonin dhe mund te kaloni menyrat e shfaqjes se drites se prapme duke i rregulluar ato sipas deshire ne LED Mechanical Keyboard. 

 

M1/M2/M3 tre fusha te ndryshme te lojes me ndricim te sakte.
E pajisur me jastek dore magnetik te heqshem. Sugjerohet te ngrini kembezat e tastieres kur ju ta perdorni. Lartesia e pershtatshme e pjeses tjeter te kycit te dores lejon qe nje dore te vendoset ne menyre te qete ne tastiere.

Mechanical Keyboard Suporton NKRO. Te gjithe tastet perfshijne instruksione precize dhe te shpejta. Celsat e shumefishte punojne njekohesisht per te siguruar pergjigje te shpejte te lojes. Tani puna apo loja ne ambjentet me pak ndricim nuk do te jete me e rrezikshme fale ndricimit te kesaj tastiere. Shanset qe ju te gaboni nuk ekzistojne.

Simple & Best Mechanical Keyboard for gaming

simple mechanical keyboard led best for gaming

 

Specifikat 

1. Brand: AULA
2. Model: F2088
3. Connection: USB Wired
4. Switch: AULA Blue/Brown Switch
5. Keys Amount: 104 Key
6. Keys Travel: 4.0mm
7. Life: 50 Million Click Life
8. Voltage: DC 5V/250mA
9. Dimension: 435*123*38.5±0.5mm
10. Keyboard Wrist Pad: 435*68*14.5±0.5mm


Blerje Online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Mechanical Keyboard | Gaming Led Keyboards