Mechanical Keyboard for Typing | AULA

5,164L

In stock

Kategoria:

MECHANICAL KEYBOARD AULA FZ058

Mechanical Gaming Keyboard for Typing | Best Top 10 Cheap Keyboards ne Dyqan Taxi

Nje brez i ri i tastierave mekanike te lojerave qe ju japin nje pervoje te ndryshme!

Performance e larte & e qendrueshme

Projektuar me bosht mekanik per qendrueshmeri dhe ndjesi te shkelqyeshme te duarve. Dizajni magnetik perputhet ne menyre te perkryer me tastieren. Lartesia e pershtatshme e pjeses tjeter te kycit te dores lejon qe nje dore te vendoset ne menyre te qete ne tastiere. Ofron komoditet te duarve tuaja per te permbusur nevojat e nje loje apo pune te gjate. best mechanical gaming keyboard cheap

Celsat e shumefishte punojne njekohesisht per te siguruar pergjigje te shpejte te lojes ne Mechanical Gaming Keyboard for typing. Kombinimi i tasteve multimediale lehteson rritjen e efikasitetit per punen ose lojen tuaj. Refuzoni konfliktin e celsave dhe ndjeni emocionin e lojes. Me modalitetin multimedia mund te rregulloni nivelin e zerit ose mjafton te shtypni Mute. Me modalitetin e drites ju mund te rregullonin ndricimin e pershtatshem per ju. Ju dhe mund t’i regjistroni efektet e ndricimit ne varesi te perdoruesit. Tani puna apo loja ne ambjentet me pak ndricim nuk do te jete me e rrezikshme fale ndricimit te kesaj tastiere. Shanset qe ju te gaboni nuk ekzistojne.

 

Best & Cheap Mechanical Gaming Keyboard for typing

best gaming keyboard mechanical

Specifikat

Blue/Red/Black/Brown switch
Different LED backlight mode
Double-injection key cap
Number of keys: 108
All keys anti-ghosting
Key route: 4mm Key force: 60g
Size: 435*194*36mm
Compactible with: WIN 2000/ WIN XP/ WIN VISTA/ WIN7 / WIN8 / WIN10/ MAC OS

10 Top Mechanical Keyboards


Blerje online ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online 

Main Menu

Mechanical Keyboard for Typing | AULA