Krem per kembet Heel Tastic | Kujdesi per lekuren

1,369L

In stock

Kategoria:

Krem per kembet Heel Tastic

Krem per kembet – Thembrat – Heel Tastic, Maska, Scrub, kremra per kembet. Kujdesi per kembet.

Lekure e thate, e plasaritur. Tani jo me me Heel Tastic.

Thembra te buta si pambuk.

A jane kembet tuaja te ashpra, keni siklet kur vishni sandale?
Zbutini lekuren me formulen perfekte te kujdesit te kembeve. 

Lehtesoni dhe zbutni lekuren me krem Heel Tastic. Formule e krijuar posacerisht per lekuren kronike te thate te kembeve. Krijuar me perberes antibakterial dhe antifugal te cilet depertojne thelle ne lekuren tuaj per te dhene efekte pozitive. 

Rrotullohet lehetesisht pa rremuje | Krem per Kembet

Punon shkelqyeshem ne kembet dhe thembrat e plasaritura, ne gjunje te ashper, brryla te thate dhe madje dhe ne kutikula. Ka permbajtje nga vaji natyral Neem dhe Karanja qe cmohen per vetite rigjeneruese dhe jane perdorur me shekuj nga qyteterimet e lashta lindore. 

Kremrat e tjere thjeshte hapen mbi siperfaqen e lekures, ndersa Heel Tastic zhytet thelle ne lekure per te arritur aty ku eshte problemi. Rezultate te shpejta dhe efektive, duke e lene lekuren me te bute se me pare. Aplikojeni para gjumit dhe perseri ne mengjes para se te nisni rutinen tuaj ditore. 

Disa individe shohin permiresim ne me pak se nje periudhe kohore prej 24 oresh. Aroma e lehte e limonit dhe e xhenxhefilit e bejne kete krem per kembet me te kendshem. Shikoni thembrat e thata, te plasaritura te zhduken me terapi intesive ne shtepine tuan Heel Tastic.

Krem per kembet per Kembe Fantastike !

heel Tastic As seen on Tv Dyqan Taxi Krem per kembet

Hidratues antifugal qe lehteson thembrat kronike te thata, te ashpra, gjunjte e plasaritur dhe brrylat.
Pajisur me Vaj Neem dhe Karanja.
Krem i bute per t’u perdorur.
Rezultate te shpejta.
Hidraton dhe ushqen lekuren.
Perthithet nga siperfaqja e lekures nuk qendron mbi te.
Rezultate te shpejta dhe efektive.

Maska per kembet, Scrub, kujdesi per kembet me Heel Tastic!


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi! 

Main Menu

Krem per kembet Heel Tastic | Kujdesi per lekuren