Brown Depilator per femra – Makine depilimi

2,289L

In stock

Kategoria:

BROWN DEPILATOR PER FEMRA

Brown Depilator – Gemei | Epilation | Brown Epilator Hair | Makine depilimi | Dyqan Taxi

Brown Depilator eshte nje pajisje e cila nuk duhet te mungoje ne familjen e aksesoreve per kujdesin personal dhe bukurine.
Ajo ka nje koke e cila perdoret per depilim dhe heqjen e qimeve nga rrenja.
Me dizajn ergonometrik, madhesi kompakte. Perdoret vetem i lidhur me kabllo duke ju ofruar nje depilim te vazhdueshem pa nderprerje. Kjo Pajisje eshte perfekte per cdo femer.

Gjithcka qe duhet per nje lekure te bute – Brown

Depilator per femra teper praktik per tu perdorur.
Kujdeset te hequr qimet nga rrenja duke mos i keputur ato. Kembe te buta dhe nje lekure e lemuar pa irritime.

Lekure e bute per shume jave me Brown Depilator.

Koka e depilatorit ka 20 piskatore te cilat ne menyre eficente dhe te shpejte do te heqin qimet me rrenje. Kembet tuaja do te jene te buta deri ne 4 jave | Epilation
Dhe pasi qimet te fillojne te dalin serisht, ato do te jene me te holla dhe me te buta. Duke ju bere seancen tjeter te depilimit me te thjeshte.

Eshte projektuar per depilimin e gjithe pjeseve te trupit.

– Ruajtje e sigurte e te gjithe pjeseve te trupit
– Heq floket e padeshiruar nga kembet, fytyra, sqetullat, bikini dhe zonat e tjera te ndjeshme.
– Lekure e bute deri ne 4 jave

Koka e depilatorit perputhet me zonen e lekures qe po depiloni.
Fale shperndarjes nje-shtresore te teheve depilatori ofron depilim te sakte dhe delikat.

depilator brown per femra

BROWN DEPILATOR PER FEMRA

Depilim i menjehershem

Menyra me e mire per te hequr qimet e padeshiruara.
Brown epilator me 2 nivele shpejtesie. Shpejtesia e pare ofron depilim me delikat dhe te kujdesshem, ndersa shpejtesia e dyte ofron performance me te shpejte.
Thjeshte vendosni ne prize pajisjen dhe ne pak minuta do te keni nje lekure te bute dhe pa qime.

Depilator Brown ka nje dizajn i cili pershtatet me se mire me dore tuaj.
Perfekte per tu marr me vete kur ju udhetoni apo po shkoni me pushime. Shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim.

Pastrim i Lehte me Makine Depilimi Brown | Epilation.

Shembull i persosur per thjeshtesine e depilimit. Tani vjen dhe me koke masazhuese.
Bashke me makinen depiluese do te gjeni edhe nje furce te vogel per te pastruar koken e depilatorit.
Depiloni me saktesi absolute duke perfituar lekure te bute per jave te tera | Remove Brown Hair | 

DEPILATOR | Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online ne Shqiperi .
Kontaktoni ne numrin: 0682141111

Main Menu

Brown Depilator per femra – Makine depilimi