Makine Qethje Profesionale per meshkuj – Gemei

3,335L

In stock

Kategoria:

Makine qethje profesionale – Gemei 6018.

Makine Qethje dhe Rroje profesionale Gemei | Makine Depilimi per meshkuj

Ju mund te personalizoni pamjen sipas deshires tuaj.
Heq qimet lehtesisht nen nivelin e lekures pa krijuar irritime ne te dhe ndjesi si kruajtje. Lekura juaj nuk do t’ju vendos me ne siklet pavarsisht kohes se shkurter qe ka kaluar nga heqja e qimeve.

Thuaj Jo skuqjeve apo irritimeve te lekures me kete Makine Qethje.

Ndryshoni pamjen me lehtesi fale kokave te ndryshueshme qe ajo disponon. Ju gjithashtu do te keni mundesine edhe te shkurtoni mjekren dhe barsetat. Jepini formen qe ju deshironi.

Makine rroje profesionale teper efikase.

Makine rroje qethese per meshkuj gemei dyqan taxi

E cila ju shkurton kohe dhe ju ofron lehtesi gjate perdorimit.
Gjithashtu ofron lehtesi ne pastrim. Ne paketim perfshihet dhe nje furce per ta beni me te lehte pastrimin. gjithashtu ju mund ti pastroni kokat e saj ne uje dhe me pas ti lini te thahen. Kjo metode pastrimin jo vetem qe ju kursen kohe, por as nuk i demton kokat.

Perdorim deri ne 180 min pas cdo karikimi.

Ajo eshte e pajisur me kabell i cili sherben per karikimin e saj. Me pas perdorimi i saj me kabell apo pa te eshte zgjedhja juaj.
Bateria mban deri ne 3 ore perdorim. Me nje ekran qe tregon kapacitetin e baterise.
Eshte perfekte per tu perdorur ne shtepi apo kur jeni me pushime.
Makine Depilimi Gemei e vogel, kompakte, keshtu do te marr shume pak vend ne canten e tualetit.

Pas rruajtjes lekura juaj do te jete e bute pavaresisht nese jeni duke u rruajtur ne te thate apo ne te njome.
Tani nuk keni pse te shqetesoheni, fale makines rroje e cila nuk do te demtoje lekuren.
Pajsija mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje.
Ju mund ta perdorni dhe ne te thate dhe me pas te beni larjen e fytyres.

Parandalon irrtimin | skuqjen | rritjen e qimeve ne brendesi |
Makine rroje Gemei e nje cilesie te larte.

Makine Qethje Profesionale | Gemei 6018

Karakteristika

Modeli: GM-6018
Tensioni i rrymes: 100-240V
Fuqia: 5W
Bateria: 2200mAh Li-jon
3 ore karikim deri ne 180 minuta pune
Ekran i cili tregon Kapacitetin e baterise
Teh i celikte
Gjatesia: 190mm

Paketimi permban
1 makine qethje dhe rroje
Roja mbrojtese
Nje furce pastrimi
Makine depilimi per meshkuj me vaj lubrifikues

Blerje online te Sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi | Makine Rroje

| Qendra Tregtare me e madhe Online |

Main Menu

Vendmbajtëse

Makine Qethje Profesionale per meshkuj – Gemei