Epilator Surker – Depilator me bateri per femra

3,335L

In stock

Kategoria:

EPILATOR SURKER PER FEMRA

Epilator Surker, Depilator per femra, makine depilimi teper eficente.

Makine Depilimi Surker eshte nje pajisje e cila nuk duhet te mungoje ne familjen e aksesoreve per kujdesin personal dhe bukurine.
Ajo ka nje koke e cila perdoret per depilim dhe heqjen e qimeve nga rrenja.
Me dizajn ergonometrik, madhesi kompakte. Perdoret i lidhur me kabllo dhe me bateri duke ju ofruar nje depilim te vazhdueshem pa nderprerje. Kjo Pajisje eshte perfekte per cdo femer.

Gjithcka qe duhet per nje lekure te bute – Epilator Surker

Surkere depilator per femra teper praktik per tu perdorur.
Kujdeset te hequr qimet nga rrenja duke mos i keputur ato. Kembe te buta dhe nje lekure e lemuar pa irritime.

Lekure e bute per shume jave.

Koka e depilatorit ka piskatore te cilat ne menyre eficente dhe te shpejte do te heqin qimet me rrenje. Kembet tuaja do te jene te buta per nje kohe te gjate.
Dhe pasi qimet te fillojne te dalin serisht, ato do te jene me te holla dhe me te buta. Duke ju bere seancen tjeter te depilimit me te thjeshte.

Epilator Surker

Funksionon edhe me bateri

Depilim per femra Surker Epilator Dyqan Taxi Durres

Depilatori i ngre qimet dhe i drejton ato tek piskatoret, per nje depilim me te lehte.
Mund ta perdorni ne shtepi, gjate udhetimeve madje dhe kur jeni ne dush.
Koka e depilatorit perputhet me zonen e lekures qe po depiloni.
Fale shperndarjes nje-shtresore te teheve depilatori ofron depilim te sakte dhe delikat.
Mund te perdoret per fytyre, sqetulla, krahe, kembe dhe zonat bikini.

Depilim i menjehershem.

Menyra me e mire per te hequr qimet e padeshiruara.
Me 2 nivele shpejtesie. Shpejtesia e pare ofron depilim me delikat dhe te kujdesshem, ndersa shpejtesia e dyte ofron performance me te shpejte.
Thjeshte vendosni ne prize pajisjen dhe ne pak minuta do te keni nje lekure te bute dhe pa qime.

Epilator Surker ka nje dizajn i cili pershtatet me se mire me doren tuaj.
Perfekte per tu marr me vete kur ju udhetoni apo po shkoni me pushime. Shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim.

Pastrim i Lehte me Makine Depilimi Surker

Ky depilator Surker per femra eshte modeli me dizajn teper kompakt.
Shembull i persosur per thjeshtesine e depilimit.
Bashke me makinen depiluese do te gjeni edhe nje furce te vogel per te pastruar koken e depilatorit.
Depiloni me saktesi absolute duke perfituar lekure te bute per jave te tera.

Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online ne Shqiperi .
Kontaktoni ne numrin: 0682141111

Main Menu

Epilator Surker – Depilator me bateri per femra