Depilatori per femra 3 ne 1 – Epilator dhe Makine Depilimi

2,289L

In stock

Kategoria:

Bo Xi Li Epilator & Shaver Set

Depilatori per femra 3 ne 1 – Epilator and shaver set | Makine Depilimi Profesionale.

Epilator Bo Xi Li eshte nje pajisje e cila nuk duhet te mungoje ne familjen e aksesoreve per kujdesin personal dhe bukurine. Ajo ka 3 koka te ndryshme te cilat perdoren per depilim, heqjen e qimeve dhe eleminim e kallove. Me nje dizajn ergonometrik, madhesi kompakte dhe bateri e cila rikarikohet, kjo pajisje eshte perfekte per cdo femer.

Gjithcka qe ju duhet per nje lekure te bute.

Depilatori per femra me 3 koka te cilat nderrohet lehtesisht eshte gjithcka q ju duhet per kujdesin tuaj personal. Mund te perdorni depilatorin per depilim i cili do te zgjase deri ne 4 jave, ose koken tjeter e cila eshte si brisk per depilim te shpejte dhe rezultate te menjehershme. Per kembe akoma dhe me te buta ju mund te perdorni koken dyshe e cila eshte per heqjen e kallove.

Depilator per nje lekure te bute per shume jave.

Koka e depilatorit ka 15 piskatore te cilat ne menyre eficente dhe te shpejte do te heqin qimet me rrenje. Pra kembet tuaja do te jene te buta deri ne 4 jave! Dhe pasi qimet te fillojne te dalin serish, ato do te jene me te holla dhe me te buta, duke ju bere seancen tjeter te depilimit me te thjeshte.

Depilim i menjehershem  Epilator and Shaver set

BoXiLi Epilator per femra ne shitje online Dyqan Taxi Tirane

Per depilim te shpejte dhe te menjehershem mund te perdorni koken e cila eshte ne forme brisku. Makine depilimi profesionale, menyra me e mire per te hequr qimet e padeshiruara, nese nuk mund te prisni qe ato te rriten mjaftueshem dhe te perdorni depilatorin. Thjeshte ndizni pajisjen dhe ne pak sekonda ju do te keni nje lekure te bute dhe pa qime.

Koha per heqjen e kallove

Per te kompletuar funksionin e trefishte dhe per nje lekure sa me te bute dhe plot shkeqlim, koka e trete eshte per eleminim e kallove. Koka e cila rrotullohet me shpejtesi ne menyre efektive do te heq kallot e kembeve dhe lekura juaj do te jete shume e bute. Gjithashtu ben te mundur heqjen e lekurave te vdekura nga kembet. Pas depilimit mund te perdorni vaj Aloe Vera per nje lekure te shkelqyeshme.

Depilatori per femra me karikim dhe praktike edhe per udhetime

Depialtori per femra 3 ne 1  ka nje dizajn ergonometrik per tu pershtatur  me se miri me doren tuaj. Gjithashtu kemi menduar dhe per mjedisin, kjo pajisje eshte  me bateri e cila karikohet dhe mund te punoje deri ne 30 minuta. Perfekte per t’u marre me vete kur udhetoni, shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te madhe tregtare online Dyqan Taxi! 

Main Menu

Depilatori per femra 3 ne 1 – Epilator dhe Makine Depilimi