Kompresor Makine | Fast Air Compressor

1,050L

S’ka stok

Kategoria:

FAST AIR COMPRESSOR

Kompresor Makine | per dyshek, makina | Mini pompe ajri online ne GoShop
Pompa Ajri e lehte per t’u perdorur. Qellimi i saj eshte se ju mund ta perdorni ne cdo kohe. Fale projektimit te saj ne dimensione minimale eshte nje produkt i lehte per t’u perdorur ose per t’u ruajtur.
Mbushje e shpejte e ajrit. Ne nje gome normale makine e mbush plotesisht per 3-4 minuta.
Kordoni i gjate 10 metra i mundeson lirshmeri ne menaxhimin e te kater gomave.
Mbush gomat e makinave, bicikletave, futbollit dhe dysheket.

Kompresor Makine qe nuk merr shume hapsire dhe nuk ben rremuje gjate perdorimit te saj.

Nje produkt mjaft cilesor dhe i nevojshem per makinen tuaj. Kjo Pompe Ajri e vogel portativ ajri ka nje motorr elektrik te fuqishem qe kompreson ajrin ne nje rezervuar te cilindrave te bashkaengjitur. Eshte ideal per gomat e makinave dhe bicikletave.

I lehte per tu perdorur, thjeshte vendose ne cigaren e makines ku ajo do te marr energji prej saj. Rreshqitni pershtatesin universal mbi valvulen e gomave dhe jeni gati te fryeni. Kabllo i saj ne nje gjatesi te konsiderueshme ju lehteson pune. Ju mund ta levizni me nje rreze 10 metra per te mbushur me ajer pajisjet e tjera qe ju deshironi si topa, bicikleta, dyshek me ajer per plazh etj.

pompe ajri multifunksionale ne dyqan taxi

KOMPRESOR MAKINE I SHPEJTE

Pompe Ajri Multifunksionale per dyshek, Makina | Mini pompe online ne Dyqan Taxi

Specifikat

Kompresor makine 12V
Peshe: 372g
Dimensionet: 14*7*12cm
Materiali: Plastik


Blerje Online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne GoShop | Qendra me e madhe Tregtare online.

Main Menu

Kompresor Makine | Fast Air Compressor

1,050L