Huawei Honor 6X | Smartphone | 3GB RAM | 32GB ROM

21,275L

In stock

Kategoria:

HUAWEI HONOR 6X

Huawei Honor 6X | Black | Smartphone | Blerje online te Sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Nje gjenerate e re e pajisjeve smart

Nuk keni pse lini endrrat tuaja per neser. Plotesojini ato sot.
Dizajni impresionues krenohet me nje numer te larte te detajeve te sofistikuara dhe modelimit dinamik.
Nje pamje e perkryer harmonike qe me siguri do ju impresionoje.

huawei honor 6x

Huawei Honor 6X Dyqan Taxi

Ka nje ekran 5.5inch me nje spekter te madh ngjyrash.
Shkoni me prane botes virtule, humbisni ne kete ekran me ore te tera.

Me kameren e dyfishte ju mundeson te kapni fotot me te bukura qe keni imagjinuar ndonjehere.
Smartphone qe do t’iu njoh vetem me nje te prekur.

Fitoni nje sistem sigurie qe mbron te dhenat tuaja dhe ju lejon vetem ju qe ta perdorni ate.
Fotot, video, dokumeta dhe cdo gje tjeter personale eshte e sigurt me kete smartphone.

| E ardhmja nuk eshte me ne maje te gishtave tuaj, por ne doren tuaj |

Huawei Honor 6X Dyqan Taxi Shqiperi

Specifikat Smartphone Honor 6X | Huawei

Marka: Huawei
Model: 
Honor 6x 
CPU: 
Octa-Core (4—2.1 GHz ARM Cortex-A53 +4—1.7 GHz ARM Cortex-A53)
Kamera: 12+2MP
Selfie: 8MP
RAM: 3GB
ROM: 32GB
Ekrani: 5.5inch
Bateri: 3340mAh
Dual Sim
Huawei me Sistem Operativ: Android6.0 Marshmallow with Emotion 4.1 UI
Dimensionet: 150.9*76.2*8.2mm
Pesha: 162gr


Jeni te interesuar per blerje online ? Bli online ne menyre te sigurt vetem ne Dyqan Taxi

Main Menu

Huawei Honor 6X | Smartphone | 3GB RAM | 32GB ROM