Doogee Bl12000 Pro | Smartphone | ROM 64GB | RAM 6GB

28,635L

In stock

Kategoria:

DOOGEE BL12000 PRO

Doogee Bl12000 Pro | Black | Smartphone | Dyqan Taxi | Blerje Online

Dizajn elegant me nje trup te rrumbullakosur dhe siperfaqe te pasme cilesore.
Ne pjesen e perparme ka nje ekran 6.0inch plot ngjyra te gjalla.

Kapaciteti i baterise ju lejon ta perdorni kete smartphone Doogee pa kufizime per nje kohe te gjate. Behuni gati dhe nisuni per udhetime pa karikues me vete. Ky telefon me bateri super te fuqishme do t’ju mahnise me performancen e vet.

Ju ofron nje kamera te pasme qe mund te perdoret per te kapur castet me te bukura qe ju deshironi ti ktheni ne kujtime. Kapni imazhe te hollesishme, gjalleruese ose regjistroni video.

Nuk deshironi te mbani 2 telefona ne te njejten kohe?
Tashme ju jep mundesine te zgjidhni problemin fale 2 hyrjeve per karta SIM.
Tashme mund te keni kontaktet tuaja private dhe te punes, te gjitha se bashku ne nje telefon.

Doogee Bl 12000 pro dyqan Taxi

Doogee | Smartphone

doogee bl12000 pro ne dyqan taxi smartphone

Specifikat

Rrjeti:4G
Dual Sim
Dimensionet: 162*74.4*14mm
Pesha:300g
Ekrani:6.0inch
Doogee Bl12000 Pro me Sistem operativ:Android 7.0 Nougat OS (Upgradable to Android 8.0 Oreo)
RAM:6GB
ROM:64GB
Kamera:16+13MP Dual-LED, panorama,HDR
Selfie:16+8MP
Bateria:1200mAh 


 Blerje Online Doogee Smartphone ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Doogee Bl12000 Pro | Smartphone | ROM 64GB | RAM 6GB