Blackview A8 Max | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB

10,580L

In stock

Kategoria:

BLACKVIEW A8 MAX

Blackview A8 Max | Smartphone i se ardhmes! | Blerje online te sigurta | Dyqan Taxi

Bukuria tashme vjen ne doren tuaj!

Eshte nje smartphone revolucionar i gjenerates se re.
Sido qe ju ta perdorni telefonin procesori siguron performance te shkelqyer.

Smartphone teper praktik per tu mbajtur ne dore apo ne xhep.
Nje kornize qe pershtatet lehtesisht me duart tuaja.
Eshte zgjidhja me e mire per ata qe kerkojne stilin dhe performancen.
Ekrani 5.5 inch ju mund te shijoni performance te cilesise se larte dhe ngjyra natyrale.

Blackview A8 Max Celular AL Shitje Online

Smartphone Blackview A8 Max, 
merrni fotografi te mrekullueshme.
Cilesi e larte me detaje reale ne cdo foto.
Shkrepni selfie duke perdorur kameren e perparme.
Ruani cdo kujtim tuajin dhe mbajeni prane vetes ne cdo moment.

Bateri e cila ju mundeson perdorim te telefonit ne cdo cast te dites.
Konsumon me pak bateri per perdorim me afatgjate.

Nje eksperience me rezultate te shkelqyera, vetem me Blackview.
Aftesi me te zgjuara dhe me te shpejta !

smartphen blackview a8 ne dyqan taxi

Smartphone BlackviewA8 Max

Specifikat 

Dual Sim
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Blackview me Sistem Operativ: Android 6.0
Ekrani: 5.5inch
Kamera: 8MP
Selfie: 5MP
Dimensionet: 15.3*7.80*0.9cm
Pesha: 131g


Blerje online me cmimet me konkuruese ne treg vetem ne Dyqan Taxi

Main Menu

Blackview A8 Max | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB