Celular Nokia 105 Black New

2,990L

In stock

Compare
Category:

NOKIA 105

Celular Nokia 105 , celular praktik dhe me parametra cilesor, mund ta gjeni edhe ne Dyqan Taxi .
Qendroni gjithmone te lidhur me gjerat qe kane me shume rendesi per ju .Projektuar bukur ,i krijuar posacerisht per duart tuaja. Ekran me ngjyra te fresketa.
Celular Nokia 105 , celulari juaj i perditshem
Me bateri pa limit , rimodeluar per nje performance me te mire .

NOKIA 105

Nokia 105 bateri Dyqan Taxi

Specifikat

Modeli : Nokia 105
Rrjeti : 2GB
Memorja: 4MB
RAM: 4MB
Ekrani : 1.8 inch
Kamera: Jo
Bateria: 800 mAh

Porosit Online pa karte krediti | Dyqan Taxi 

Be the first to review “Celular Nokia 105 Black New”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Celular Nokia 105 Black New