iPhone Xs Max 256 GB ROM | 4GB ROM

148,810L

In stock

Kategoria:

IPHONE XS MAX 256GB

iPhone Xs Max | Bli Online ne Dyqan Taxi | Tirane
Epoka e re smartphone nga Apple . Ekrani perfaqeson gjithe pajisjen ne teresi .Modeli i ri i ekranit Super Retina ben qe ju mos te lodheni asnjehere duke e pare ate . Dizajni i ekranit pershtatet me saktesi me dizajnin e trupit . Fortesi xhami dhe ne pjesen e perparme dhe te pasme prej inoksi te cilesise se larte . Rezistence te larte ndaj ujit dhe pluhurave . Eshte zgjedhja perfekte per te apasionuarit e fotografise . Fotot tuaja do te kene cilesi me te larte dhe aftesi zmadhuese deri ne 10 here . iPhone i pajisur me nje bateri qe zgjat me shume se gjenerata e meparshme mund ta gjeni ne Dyqan Taxi .

IPHONE XSMAX 256GB

iPhone Xs max Shqiperi Online Dyqan Taxi

 

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 256GB
RAM : 4GB
Procesori : Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
iPhone Xs Max iOS 12, deri ne iOS 12.3
Ekrani : 6.5 inch
Kamera: 12 +12MP
Selfie : 7 MP

Bli Online ne Dyqan Taxi | PA KARTE KREDITI

Main Menu

iPhone Xs Max 256 GB ROM | 4GB ROM