Doogee Y6 Black – High Specs Phone ROM 16GB

13,214L

In stock

Kategoria:

DOOGEE Y6 SMART PHONE | DYQAN TAXI

Doogee Y6 Black 2017 ROM 16GB | Best Specs | Dyqan Taxi | Celular Doogee Y6 Black

Me pamje elegante dhe me parametra optimale vjen per ju.
Madhesia eshte sigurisht nje faktor i rendesishem ne blerjen e nje telefoni. Madhesia e ketij celulari eshte 77.5mm*154mm*8.5mm per nje peshe neto 182g. Perberja e Dooge Y6 perfshine nje mori elementesh nder to dhe metalin.

Ekrani i tij i teknologjise LCD IPS Sharp tregon te gjitha imazhet, lojrat, video dhe gjithcka tjeter plot ngjyra dhe drite. Ky Ekran 5.5inch i mrekullueshem propozon nje rezolute prej 720*1280px. Raporti ekran/madhesi eshte 69%.

Me 4G per lundrim me te shpejte ne Internet 2GB RAM dhe 16GB memorje.
Ky telefon eshte kthyer ne modelin me te preferuar ne kategorine e | Telefonave ekonomik 

Ekrani 5,5inch me teknologji te avancuar i cili ju ben te perjetoni cdo prekje ne gjithe siperfaqen e tij nga njeri kend ne tjetrin.

doogee y6 smartphone

Bateria e fuqishme 3200mAh | Zgjat pambarimisht 

Nje trup i holle mban nje bateri kaq te fuqishme large Li-polymer.
Me nje kapacitet 20% me te mire se gjenerata e meparshme.
Bateri super e fuqishme 3200mAh ju jep mundesine per te luajtur ose lundruar sa me shume ne internet.

 Kamera eshte nje dritare per te zbuluar bukurite e natyres 
Kapni foto profesionale ne drite dhe ne erresire | Doogee Y6

Me specifika qe i bejne modelet e markave te tjera te duken shume te shtrenjta vjen per ju DOOGEE Y6.
Gjithcka cfare ju keni deshiruar ne nje telefon e gjeni te modeli Y6

 Celular Doogee Y6 | Black | Best Specs | Dyqan Taxi Y6

Doogee y6 16Gb rom black ne dyqan taxi shitje online ebay albania
Specifikat
 • Modeli : Doogee Y6 ROM 16GB
 • Rrjeti: 2G | 3G | 4G |
 • Procesori: Octa-Core 4×1.5 GHz ARM Cortex-A53 + 4×1.0 GHz ARM Cortex-A53
 • Chipset: MediaTek MT6750
 • GPU: ARM Mali-T860 MP2, 400MHz
 • Kamera: 13 Megapixels with LED and AF Rear Camera
 • Selfie: 8 Megapixel
 • Memorja: RAM- 2GB  | ROM 16GB
 • Karte memorje: Deri ne 64GB
 • Ekrani: 5.5 inch HD (1280 x 720 Pixels)
 • Bateria: 3,200 mAh Lithium-Ion
 • SIM: Hybrid Dual SIM (Micro + MicroMicroSD)
 • Sensore: Proximity Sensor | Accelerometer | Ambient Light | Fingerprint
 • Ngjyrat: E Zeze
 • Sistemi:  Android 6.0 Marshmallow

Opsione -Metal and Plastic Body Design, LTE Cat 4 150 Mbps Download, 50 Mbps Upload, HSUPA 5.76 Mbps Upload, HSDPA 21 Mbps Download, Computer Sync, Bluetooth, GPS, Wi-Fi, OTA Sync, Tethering, Rounded Edges, Multilanguage Support, 5V/1A Charger Output Power | Doogee Y6 |

Dyqan Taxi sjell prane jush produkte cilesore.

Tek ne do te gjeni gjithe markat me te njohura te Smartphone.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne ShqiperiDyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Main Menu

Doogee Y6 Black – High Specs Phone ROM 16GB