Celular Samsung 1205 Black | 800 mAh

4,485L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG 1205

Celular Samsung 1205 , eshte nje celular praktik dhe i rehatshem te cilin mund ta gjeni ne Dyqan Taxi .
Lancuar ne Maj te 2012 ofron lehtesi ne perdorim , jetegjatesi dhe nje kosto e ulet .
Nje telefon i pershtatshem per tu mbajtur ne dore dhe ne xhep .
Celular Samsung 1205 nuk fle kurre, kjo fale baterise qe zgjat per disa dite

SAMSUNG 1205

Telefon Samsung 1205 Dyqan Taxi Online Shop Shqiperi

Specifikat

Modeli : Samsung 1205
Ekrani : 1.5 inch
Kamera: Jo
Bateria: 800 mAh

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi |

Main Menu

Celular Samsung 1205 Black | 800 mAh