Huawei P20 – 64GB ROM | 4GB RAM

53,360L

In stock

Kategoria:

HUAWEI P20

Huawei P20 smartphone qe ju shoqeron drejt se ardhmes, mund ta gjeni edhe ne DyqanTaxi . Ofron performance te larte dhe nivel te ulet konsumi . Me dizajn elegant dhe me fortesine qe i jep xhami i lakuar , mund te perdoret lehtesisht me nje dore. Ekran me ngjyra natyrale . KAmera me cilesi te larte,  smartphone i dyte me i mire per cilesine e kameras . Karikim ne pak minuta , bateria e tij jashtezakonisht e fuqishme nuk ju le vetem ne asnje cast te dites . Smartphone qe ju gjendet prane perhere  per te kapur momentet me te rendesishme .

SMARTPHONE P20

Huawei P20 ne Shqiperi DyqanTaxi

Specifikat

Marka : Huawei
Rrjeti : 4GB
Memorja : 64GB
RAM : 4GB
Procesori : Octa-core (4×2.4 GHz Cortex-A73 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)
Huawei P20 Smartphone nga Android 8.1 (Oreo), deri ne Android 9.0 (Pie) EMUI 8.1
Ekrani : 5.8 inch
Kamera: 12 +20MP
Selfie : 24MP


SmartPhone Huawei Online ne Shqiperi | DyqanTaxi

Main Menu

Huawei P20 – 64GB ROM | 4GB RAM