Huawei Honor 8 Lite | Smartphone | Black

21,275L

In stock

Kategoria:

HUAWEI HONOR 8 LITE

Huawei Honor 8 Lite | Black Smartphone |  Blerje online ne Dyqan Taxi

Honor 8 Lite | Nje kryeveper e teknologjise se inovacionit!

huawei honor 8

Me nje dizajn luksoz te holle dhe ultra te ngushte.
Eshte i lemuar ne menyre perfekte nga te gjitha kendet per t’iu dhene nje kontroll te rehatshem.

Kjo pajisje eshte zgjidhja me e mire per ata qe kerkojne stilin dhe performancen.

E pajisur me procesorin e fuqishem Kirin 655 octa-core.
Honor 8 Lite me RAM 3GB dhe 16GB ROM me hapesire per karte Micro SD.
Te gjitha keto ju lejojne te perdorni disa programe ne te njejten kohe.

Huawei Honor 8 | Bli Online Smartphone

Ka nje bateri te jashtezakonshme 3000mAh me nje cip per kursimin e energjise.

Huawei ne shitje Tirana Albania

Kamera selfie me karakteristikat e fundit te fotografise.
Momentet tuaja tani mund te kapen me qarte dhe me te ndritshme.
Do t’iu sjell nje eksperience fotografike me rezultate te shkelqyera.

Huawei Honor 8Lite

Specifikat

Marka: Huawei
CPU: 
Octa-Core 4—2.1GHz ARM Cortex-A53 + 4—1.7GHz ARM Cortex-A53
Kamera: 12MP
Selfie: 8MP
RAM: 3GB
ROM: 32GB
Ekrani: 5.2inch
Bateri: 3000mAh
Dual Sim
Huawei me Sistem Operativ: Android 7.1 Nougat with Emotion UI 5.0
Dimensionet:1 47.2*72.9*7.6mm
Pesha: 147gr


Blerje online dhe te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online.

Main Menu

Huawei Honor 8 Lite | Smartphone | Black