Huawei P30 PRO – 128GB ROM | 6GB RAM

110,860L

In stock

Kategoria:

HUAWEI P30 PRO 

Huawei P30 PRO | Price

P30PRO smartphone qe ju shoqeron drejt se ardhmes. Ofron performance te larte dhe nivel te ulet konsumi. Me dizajn elegant duke e kthyer kete ne nje veper arti, sjell ngjyra fantastike dhe pamje te gjere.

Karikim ne pak minuta, bateria e tij nuk ju le vetem ne asnje cast te dites.
Smartphone qe ju gjendet prane perhere  per te kapur momentet me te rendesishme .

Huawei P30 Pro është një smartphone mbresëlënëse. Ka një ekran të lakuar të mrekullueshëm, procesor Kirin 980, rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit IP68, karikim wireless, një skanues të gishtërinjve etj. 

Por le të jemi të sinqertë, P30Pro është nje telefon aparat fotografik. Zmadhimi fenomenal optik 5x dhe 10x hibrid janë ndryshe nga gjithçka që kemi përdorur më parë dhe ju lejojnë të kapni fotografi që thjesht nuk do të jeni në gjendje t’i merrni me ndonjë smartphone tjetër.

Dhe është ai sistem i ri kamerash që me të vërtetë ndihmon P30 Pro të dalë nga turma e smartphone-ve te tjere. Duke u bazuar në zmadhimin optik 3x pa humbje të prezantuar me P20 Pro vitin e kaluar, Huawei e ka tejkaluar veten me P30 Pro.

Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë vërtet unike të aparatit fotografik smartphone – ose shpresoni të filloni një agjenci detektive amatore dhe keni nevojë për një zoom seriozisht të fuqishëm në xhep , ky eshte telefoni i cili e ben me se mire kete pune.

SMARTPHONE HUAWEI P30 PRO | PRICE

Huawei P30 Dyqan Taxi Shqiperi

Specifikat

Marka : Huawei
Rrjeti : 4GB
Memorja : 128GB
RAM : 6GB
Procesori : Octa-core (2×2.6 GHz Cortex-A76 & 2×1.92 GHz Cortex-A76 & 4×1.8 GHz Cortex-A55)
Huawei P30PRO Smartphone nga Android 9.0 (Pie); EMUI 9.1
Ekrani : 6.47 inch
Kamera: 40 +20MP
Selfie : 32MP


Gati per eksplorim ! Porosite online ne Dyqan Taxi

Main Menu

Huawei P30 PRO – 128GB ROM | 6GB RAM