iPhone 5s i Perdorur 16 GB | Apple Smartphone

13,225L

In stock

Kategoria:

IPHONE 5S I PERDORUR VERIZON

iPhone 5s i Perdorur ne shitje 2016 | Cmimi me i mire | Apple iPhone | Smartphone | 16 GB | Dyqan Taxi

iPhone 5s 2016 i Perdorur | Ne gjendje funksionale, pa gervishtje.

Smartphone Apple iPhone 5s u lancua ne shtator te 2013. Paraardhesi i iPhone 6.
Ju mund te beni me kete Apple iPhone gjera qe deri me tani ishin te pamundura.

Telefoni vjen me nje ekran te prekjes 4inch me nje rezolute prej 640x1136px dhe nje raport prej 16:9.
Siguron njoftim ne kohe reale ne formen e dridhjeve delikate. Shpejtesi e pabesueshme pavarsisht perdorimit te tij.
Performance te cilen me pare e keni gjetur vetem ne kompjutera, CPU & GPU te shpejta per te gjitha lojerat tuaja te preferuara.
Ky model mundesohet nga nje procesor Apple A7 me dy berthama 1.3GHz. Vjen me 1GB RAM. Funksionon me iOS 7 dhe mundesohet nga nje bateri jo e levizshme 1570mAh.

Sa i perket kamerave Apple iPhone 5s ne pjesen e pasme paketon nje kamera 8MP.
E cila jep fotografi te qarta me detaje te pasura. Me nje hapje f/2.2 dhe nje madhesi piksel prej 1.5 mikron. Kamera e pasme ka opsionin e fokusit automatik.Ajo kap video mahnitese. 

Ne pjesen e perparme suporton nje kamera 1.2 MP. Mund te shkrepni selfie te pabesueshme te ruajtura ne memorien e iPhone 5s.

IPHONE 5S I PERDORUR VERIZON

Apple Verizon iphone 5s i perdorur

Dizajn inovativ, punuar me shume kujdes.
Trupi eshte bere nga alumini i cilesise se larte.
Xham Gorilla rezistent nder xhamat me te forte ne industrine e smartphone.

Kur lidheni me ane te WiFi Apple iPhone ju lejon te lundroni ne internet dhe te shkarkoni aplikacione me dyfishin e shpejtesise.
Nje pervoje e mrekullueshme fale iOS 7. Depozitoni gjithcka qe ju duhet ne 16GB ROM te ketj telefoni. Eshte smartphone i cili pranon nje karte Nano-SIM.
Gjithcka qe ben modelet iPhone me te miret ne treg.
Opsione dinamike ne mesazhe, gjeni rrugen tuaj me harta te bukura dhe te dizajnuara posacerisht per ju.
Fingerprint Sensor te integruar ne buton me touch id

Gezoni nje game te gjere funksionalitetesh qe Apple iPhone ofron!

iPhone 5s i Perdorur Ne Shitje | Cmimi me i mire ne Shqiperi ne Dyqan Taxi

Specifikat

Marka: Apple
Modeli: iPhone 5s’2016
Rrjeti: 4G
Dimensionet: 123.8*58.6*7.6mm
Wi Fi – Po
Pesha: 
112g
Aluminum Body
Karta SIM: Nano-SIM
Ekrani: 4.0inch
iPhone Apple me Sistem Operativ: iOS 7, upgradable to iOS 12.4
CPU: Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based) | 640bit processor
Memorja: 16GB (ROM)
RAM: 1GB
Kamera: 8MP
Selfie: 1.2MP | Front Camera
Fingerprint Scanner – Funksional | Home Button
Bateria
: Li-Po 1560 mAh | Best Battery Life
Telefoni eshte i perdorur pa gervishtje njesoj si i ri | Për më shumë Tel 0682141111

iphone 5s i perdorur


iPhone 5S Cmimi me i mire ne Shqiperi | iPhone 5S price
Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi. 

Main Menu

iPhone 5s i Perdorur 16 GB | Apple Smartphone