iPhone XR 64 Specs | Apple Smartphone | Bli online

88,435L

In stock

Kategoria:

IPHONE XR 3GB RAM 64GB ROM

iPhone Xr 64 Specs | Price ne Dyqan Taxi

iPhone XR me 3gb RAM, vjen me nje ekran LCD, me i avancuari ne nje iPhone.
Eshte projektuar per t’íu dhuruar pamje unike kudo, cilesi e larte ne cdo pamje.
Ne brendesi te tij gjendet procesori me i fuqishem dhe me i zgjuar, por mbi te gjitha me kursimtar. Ruan baterine tuaj duke konsumuar afersisht 50% me pak energji.

iPhone me nje teknologji te avancuar per te mbrojtur privatesine tuaj . Selfie qe do ju dallojne nga te tjeret.

Në zemër të iPhoneXR është procesori i fuqishëm 7nm A12 Bionic me gjashtë bërthama përpunuese dhe i bazuar në arkitekturën Fusion. Kështu kur është e nevojshme ofron performancë të lartë dhe aftësinë për të konsumuar 50% më pak energji duke e krahasuar me gjeneratat e mëparshme.

Face ID është mënyra më e sigurt për të zhbllokuar pajisjen tuaj. Duke përdorur kamerën e përparme TrueDepth analizohen më shumë se 30,000 pika për të krijuar një gjurmim ekstra të saktë të fytyrës tuaj që më pas enkriptohet.

APPLE IPHONE XR 64 GB | Specs | Price

Apple Iphone Xr Ne Dyqan Taxi Shqiperi Bli Online

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 64GB
RAM SPECIFICATION : 3GB
Procesori : Hexa-core
iPhone XR  iOS 12
Ekrani : 6.1 inch
Rear Camera: 12 MP
Selfie : 7 MP

Nje kamera super me foto shume cilesore dhe portrait mode.
Operating system Ios 12 e qe mund te behet upgrade ne versione me te reja.
Nje iphone nga Apple per te rinjte qe duan te jene te vecante ne gjithcka qe bejne.


iPhone ku fytyra juaj eshte fjalekalimi | Dyqan Taxi 

Apple AppStore supported

Main Menu

iPhone XR 64 Specs | Apple Smartphone | Bli online